Vypsání závodu Mem. Ing. Böhma

2021-05-23, Vladimír Zbořil
3
0

logo.png

Po delším čase jsme se dočkali závodu na máchově jezeře, resp. závodu vůbec. V následujícím  víkendu (29. - 30. 5. 2020) proběhne Memoriál Ing. Böhma pořádaný JMJ Staré Splavy. V příloze je kompletní vypsání závodu. Prosíme závodníky, kteří se chtějí závodu zúčastnit, aby se zaregistrovali na stránkách ČSJ - tady. Děkujeme. Vypsání závodu ...

Závodníci i doprovod jsou povinni dodržovat platná vládní nařízení pro zabránění šíření Covid-19. Maximální počet závodníků v součtu ve všech třídách je 94, k naplnění vládního limitu pro pořádání venkovní akce na 100 účastníků se započítává i 6 organizátorů závodu. Po dosažení daného počtu nebudou další závodníci k závodu přihlášeny.

Přednostně jsou k závodu přihlášení závodníci prostřednictvím webových stránek ČSJ. Každý účastník závodu se při registraci prokáže jedním z následujících dokumentů:

  1. nejdéle před 72 hodinami absolvovaný POC test nebo 7 dní starý PCR test na COVID-19 s negativním výsledkem
  2. certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, od aplikace první dávky uplynulo alespoň 21 dní
  3. potvrzení o tom, že osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ́a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 90 dní.

Pokud se účastník neprokáže žádným z výše uvedených dokumentů, musí se podrobit antigennímu POC testu na COVID-19 schváleném MZ ČR přímo na místě. Testy zajistí pořadatel a jsou hrazeny ze zdravotního pojištění.

Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.