Pozvánka na Pálavskou regatu 2008

2008-04-08, Zdeněk Chlup
0
0

PÁLAVSKÁ REGATA 2008

2.-4. května 2008, Nové Mlýny - Pavlov, Česká republika

ISAF World Sailing Ranking List Event: GRADE 3

Pro všechny třídy je závod Pohárem ČR 2008
 Pro všechny třídy je závod vypsán s koeficientem 5 - Mezinárodní závod.

Http://www.palavska.com

Vážení jachtaři,

dovolte mi pozvat vás na tradiční jarní novomlýnský závod Pálavskou regatu 2008! Pořadatelé dělají vše pro to, aby letošní ročník skončil úspěšně. Největší důraz je kladen opět na jachtařskou stránku, rádi bychom využili na vodě maximum, co nám počasí počátkem dubna pod Pavlovým dovolí.

Vedle jachtařské části proběhne v sobotu společenský večer - bude připraveno občerstvení, živá hudba a přijedou i zástupci Red Bullu se svým stanem. Pro všechny účastníky regaty budou připravena trička ve dvojím provedení pro dámy a pány, po skončení regaty dostanou závodníci CD s aktuálními fotkami. Ti nejúspěšnější se samozřejmě můžou těšit na ceny.

Věřím, že vedle výše uvedeného a jarního termínu regaty je dalším lákadlem pro vaší účast probíhající výrazná modernizace břeclavského jachtklubu. V minulých letech se jachtklub výrazně rozšířil, v loňském roce vznikly nové rozvody elektřiny, pro letošek je připraveno dlouho očekávané nové sociální zařízení a sprchy a právě probíhá výstavba dalšího objektu se zázemím. To je pozvánka od břeclavských činovníků jachtklubu v čele s předsedou YC Jiřím Krabičkou.

Vážení jachtaři,

Jsem si vědom, že velmi důležité pro úspěšnou regatu je, aby se Pálavské zúčastnil co největší počet závodníků. Velmi vás proto žádám, pokud budete mít možnost, pozvěte prosím važe jachtařské kamarády. Budu si vážit každého účastníka. Předem děkuji.

Nezapomeňte také, že na stránkách regaty (www.palavska.com) probíhá přihlažovaní, jehož důsledkem je nižší startovné!

Těším se na vás Pálavské!

Zdeněk Chlup

E-mail: info@palavska.com

Brno, 03.04.2008

Ke stažení:

Pozvanka 2008-Pálavska regata.doc

Pálavska Vypsáni zavodu 2008.doc

Copyright © 2001 - 2024, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.5