André Budzien obhájil na Finn World Masters

2008-05-21, Cintl Václav, jr.
0
0
André Budzien je staronovým Mistrem světa kategorie Masters. Jeho vítězství bylo suverénní a jisté již před poslení finálovou rozjížďkou, která se letos měla premiéru. Na startu v holandském Medembliku se postavilo rekordních 229 finařů! Z nich nejvíce Andrému sekundovali Bulhar Mihail Kopanov a místní borec Hans Bergsma.
Z našich se nejvíce dařilo Jirkovi Outratovi, který skončil na celkovém 33. místě a třetí v kategorii GGM (nad 60.). Dále pak skončili Martin Plecitý 45., Václav Cintl sen. 82., Zdeněk Gebhart 143., Petr Vinkl 159. a Bobina Śmídová 181.

Výsledky

Bobina nalézá do lodi (zdroj: www.finn-masters.nl, Foto: Suzanne van der Horst)Jirka Outrata při rozjížďce(zdroj: www.finn-masters.nl, Foto: Suzanne van der Horst)Václav Cintl sen. se vrací z rozjížďky (zdroj: www.finn-masters.nl, Foto: Suzanne van der Horst)Lodí bylo opravdu hodně ... (zdroj: www.finn-masters.nl, Foto: Suzanne van der Horst)... a především na startu (zdroj: www.finn-masters.nl, Foto: Suzanne van der Horst)Občas i fouklo (zdroj: www.finn-masters.nl, Foto: Suzanne van der Horst)André Budzien - staronový Mistr světa (zdroj: www.finn-masters.nl, Foto: Suzanne van der Horst)Jirka na stupních (zdroj: www.finn-masters.nl, Foto: Suzanne van der Horst)

Copyright © 2001 - 2024, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.3