Aktuality

SEMAINE INTERNATIONALE DE CANNES DE FINN 2024

2024-02-26, Vláďa Skalický

Již pár let pokukuju po únorovém závodu v Cannes a až letos jsem přemohl zimní lenost a vyrazil na regatu. Asi to podpořilo i to letošní teplejší počasí této zimy a po klasickém dvoudenním cestování jsme s Bárou doputovali na místo.

Jachťák v Cannes nepatří mezi největší, navíc letos tam probíhají stavební úpravy a není možné vegetit přímo tam (ale slibují, že na podzimní regatu to bude všechno OK. No snad nestaví jako u nás :)

2
0

Skiregata Finn - Vítkovice 2024

2024-01-24, Martin Pospíšil

Tradiční zimní část závodu Skiregata Finn se letos konala po roční pauze, způsobené nedostatkem sněhu. Skiregatu pořádá Martin Plecitý každý rok ve stejném termínu, a to třetí lednový víkend. Proto výmluvy, že akce někoho zaskočila a už ji nedostal do svého nadupaného kalendáře, nelze akceptovat.

3
1

SKIREGATTA FINN 2024

2024-01-13, Martin Plecitý
Zdravím všechny finnaře v novém roce. Blíží se nám setkání v rámci zimní části Skiregatty na chalupě Jachtklubu Lázně Toušeň ve Vítkovicích v Krkonoších. Prosím, kdo se ještě nestihl přihlásit ať tak učinní ať zásoby odpovídají účasti. Díky, těším se. Martin
1
0

SKI Regata 2024 - pozvánka + vypsání

2023-11-26, Václav Cintl

Další sezona je u konce na na zpestření zimního mezičasu je tu opět SKI Regatta. Tímto si Vás dovoluji pozvat do horského střediska ve Vítkovicích již na 22-tý ročník tohoto kombinovaného závodu. Vypsání je tady: SKIREGATA FINN 2024.pdf. Tady se můžete přihlásit on-line přihlášení.

3
0

Oblečení FINN - změna !!!

2023-10-25, David Heneš

Ahoj všem příznivcům lodní třídy Finn,
Máme tady jednu, řekl bych pozitivní komplikaci, s objednávkou oblečení. Bunda není dostupná v potřebném množství a velikostech. Dostali jsme od Musto nabídku na alternativu, která je o 575 Kč dražší, ale přináší o dost víc muziky. Posílám fotku a odkaz s parametry. Bunda je také léty prověřená a doporučená prezidentem Rudou.

Pokud nemáte se změnou problém, můžete přejít tento mail mlčením, pokud by chtěl někdo objednávku zrušit, prosím napište mi do pátku 27.10.2023 12:00.

https://www.musto.com/en_cz/sardinia-jkt-20-82006?color=105

3
0

Logo na oblečení?

2023-10-16, Ladislav Hyrš

Ahoj všem,  předem chci poděkovat Davidovi Henešovi, že konečně máme vybraného dodavatele. Nicméně bych rád otevřel téma, co a kde bude za motiv na oblečení. To co bylo zveřejněno na našich stránkách, je vlastně to co mají Slováci. Co pod to ještě přidat  CZE a číslo na plachtě? Nebo: Czech finn team (místo Czech finnclass assosation) + dole CZE a číslo?  Je to jen otázka k diskuzi.. A práce pro vedení ALT Finn co s tím udělá. 😊 Přeji všem klidné prožití zbytku roku, krásné Vánoce, ještě lepší Silvestr a hlavně zdraví.

4
6

Copyright © 2001 - 2024, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.3