Aktuality

SKI Regata 2024 - pozvánka + vypsání

2023-11-26, Václav Cintl

Další sezona je u konce na na zpestření zimního mezičasu je tu opět SKI Regatta. Tímto si Vás dovoluji pozvat do horského střediska ve Vítkovicích již na 22-tý ročník tohoto kombinovaného závodu. Vypsání je tady: SKIREGATA FINN 2024.pdf. Tady se můžete přihlásit on-line přihlášení.

0
0

Oblečení FINN - změna !!!

2023-10-25, David Heneš

Ahoj všem příznivcům lodní třídy Finn,
Máme tady jednu, řekl bych pozitivní komplikaci, s objednávkou oblečení. Bunda není dostupná v potřebném množství a velikostech. Dostali jsme od Musto nabídku na alternativu, která je o 575 Kč dražší, ale přináší o dost víc muziky. Posílám fotku a odkaz s parametry. Bunda je také léty prověřená a doporučená prezidentem Rudou.

Pokud nemáte se změnou problém, můžete přejít tento mail mlčením, pokud by chtěl někdo objednávku zrušit, prosím napište mi do pátku 27.10.2023 12:00.

https://www.musto.com/en_cz/sardinia-jkt-20-82006?color=105

1
0

Logo na oblečení?

2023-10-16, Ladislav Hyrš

Ahoj všem,  předem chci poděkovat Davidovi Henešovi, že konečně máme vybraného dodavatele. Nicméně bych rád otevřel téma, co a kde bude za motiv na oblečení. To co bylo zveřejněno na našich stránkách, je vlastně to co mají Slováci. Co pod to ještě přidat  CZE a číslo na plachtě? Nebo: Czech finn team (místo Czech finnclass assosation) + dole CZE a číslo?  Je to jen otázka k diskuzi.. A práce pro vedení ALT Finn co s tím udělá. 😊 Přeji všem klidné prožití zbytku roku, krásné Vánoce, ještě lepší Silvestr a hlavně zdraví.

4
5

Světový žebříček finnů 2023

2023-10-15, Matouš Červenka

Jak jsem slíbil, přináším trochu bližších informací o světovém žebříčku lodní třídy finn.

Přesně před rokem (říjen 2022) začala IFA vydávat nový světový žebříček. Ne že by něco podobného neexistovalo už dříve, ale s koncem profesionálů se IFA snažila sjednotit pravidla, jak a z čeho se to bude počítat a tím motivovat nás amatérské finnaře k co nejvíce účastem. Vychází 4x ročně.

2
0

O pohár pivovaru Kocour

2023-10-15, Václav Cintl

První říjnový víkend se na Máchově jezeře završil další ročník Poháru ČR a také celá finařská sezóna na Mácháči závodem O pohár pivovaru Kocour. Větrná předpověď na winduru slibovala na oba dva dny skutečný fičák, čož některé borce na Mácháč nalákalo, ale možná ještě větší část odradilo. I tak se na startu sešlo slušných 16 finařů a pro jistotu se už na nástupu rozdávali sixpacky z dílny pivovaru Kocour – na kuráž. 😊

3
0

Mistrovství Maďarska Balatonfüred

2023-10-13, Vláďa Skalický

Z Gardy (ME masters) jsem zamířil po italských dálnicích, které mě překvapily svojí kvalitou, na maďarské mistrovství. Jakoby přede mnou finišer pokládal asfalt a bílá barva značení ani nestihla zaschnout. A takové jsou až k rakouským hranicím u Villachu. Rakušáci kvalitu silnic doháněli stažením všech aut nad 2,4t na váhu. Mých 3.520 kg – bylo OK (být se mnou má drahá Bára, tak by opravdu byla drahá 😊). Ale protože jsem sám tak mažu dál směrem k Balatonfüredu bez ztráty eura.

4
0

Copyright © 2001 - 2023, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.3