Aktuality

Finn Gold Cup 2005 - zpráva od Davida Křížka

V Moskvě skončil Finn Gold Cup, tedy Mistrovství světa olympijské lodní třídy Finn. Po úspěchu Lenky Šmídové na MS 470, kde obsadila s Elizabeth Kratzig výborné čtvrté místo, je tady další obrovský úspěch českého jachtaře. Michal Hrubý vybojoval celkové páté místo.

0
0

Finn Gold Cup 2005 v Moskvě - krátce

2005-09-16, Cintl Václav, jr.
Michal Hrubý figuruje po pátku na bombastickém třetím místě!!!!!!!!!!
Výsledky můžete prohlédnout zde.
0
0

Finn Gold Cup 2005 v Moskvě - zpráva od Michala

2005-09-16, Hrubý Michal

Ahoj z Ruska, dneska jsme odjeli tři rozjížďky a byl to dlouhý den. Byli jsme s Rudou v jedné skupině. Vítr během dne postupně zesiloval a dosáhnul maximálně 7 m/s, ale hodně se měnil. V první rozjížďce jsem hodně pokazil start a první stoupačku a na první bojce jsem byl asi 10 od konce. Pak jsem začal trochu riskovat a to se vyplatilo. V cili 17 místo.

0
0

Finn Gold Cup 2005 v Moskvě - 2. den

2005-09-14, Cintl Václav, jr.

Druhý den závodu poznamenal nedostatek větru. Podařilo se odkroutit pouze jednu rozjížďku ve žluté skupině, kterou ve finále s velkým náskokem vyhrál Ben Ainslie. V zelené skupině se neodjela žádná rozjížďka, i když byla dvakrát odstartována. V jednom případě se podařilo odjet 3 kola ze čtyř a v momentě přerušení se pohyboval náš reprezentant Michal Hrubý na výborném 7. místě. Oficiální stránky závodu...

0
0

Finn Gold Cup 2005 v Moskvě - první zprávy

2005-09-12, Hrubý Michal

Přímo z Moskvy se nám ozval zahraniční spolupracovník našeho webu a přímý účastník bojů o titul Mistra světa Michal Hrubý. Dneska se v Moskvě začalo na ostro závodit, a tak přikládám Michalů příspěvek k prvnímu dni. Docela se našim zatím daří, tak držte palce!

0
0

Mistrovství ČR 2005

2005-09-09, Cintl Václav, jr.

V rámci tradičního závodu Lipno Regaty (dříve CERE) se na začátku září konalo MČR v Jachtklubu v Černé v Pošumaví. Větrná předpověď neslibovala hory doly, a tak se na startu sešlo jen 17 závodníků. Až na maroda Babana však kompletní česká špička. Bohužel, počet zahraničních účastníků se rovnal nule, neb současně probíhaly dvě tradiční regaty v Německu.