Aktuality

Pálvská regata Home Credit - Ruda Lidařík mistrem ČR!

2006-05-08, Cintl Václav, jr.
Od pátku do neděle se na Nových Mlýnech konal další ročník Pálavské regaty, podruhé za účasti třídy Finn a premiérově jako MČR. Na startu se proti optimistickým očekáváním sešlo jen 22 lodí, z toho 3 zahraniční (2x HUN, 1x SLO). Ve flotile nešlo přehlédnout comeback Romana Teplého. Potěšující bylo, že ve flotile bylo i 6 juniorů, z toho 5 českých.
0
0

Memoriál Ing. Böhma doplněn o třídu Finn!

2006-05-08, Cintl Václav, jr.
Následující víkend (13.-14.5.) se na Máchově jezeře koná tradiční závod Memoriál Ing. Böhma, který pořáda klub Sokol Staré Splavy. Původně z nominace vypadla lodní třída Finn, která byla po konzultaci s pořadatelem do závodu přidána s koeficientem 2 za neodjetý Jarní pohár. Pokud máte tedy volný víkend, neváhejte a přijeďte. Závod je v souladu s vypsáním započítáván do Mácháčské ligy!
0
0

Pohár HAAS+SOHN Rukov přeložen na 26.8.

2006-05-08, Cintl Václav, jr.
Poslední dubnový víkend se konal na Máchově jezeře Pohár HAAS+SOHN Rukov. Na startu se sešlo 17 finařů, kteří však kvůli nedostatku větru strávili víkend na břehu v družných debatách, hlídáním opekajícího se čuníka a žehráním na nepřízeň počasí, neb nejenže nefoukalo, ale byla i pěkná zima.
0
0

Pozvánka na Pohár HAAS+SOHN Rukov

2006-04-26, Cintl Václav, jr.
Jméne pořádajícího oddílu zvu všechny finaře, pirátníky i evropáře na závod Pohár HAAS+SOHN Rukov, který se koná o tomto víkendu (29.-30.4.2006) na Máchově jezeře. Pro závodníky jsme připravily na sobotní den tzv. Freibier, tedy pivo zdarma a na odpoledne po skončení rozjížděk i rožnění selátka. Pro finaře je od hlavního sponzora připravena tradiční cena, a sice krbová kamna, letos typ Odensee, který si můžete prohlédnout zde. Doražte proto v hojném počtu, těšíme se na Vás!
0
0

Cena Roudnice

2006-04-26, Cintl Václav, jr.
Uplynulý víkend byl na Máchově jezeře odstartován nový ročníku Poháru ČR závodem Cena Roudnice. Na startu se sešlo 22 závodníků. Po třech započítaných rozjížďkaách se z vítězství radoval Roman Babický, před Michalem Hrubým a Ivanem Ramešem. Tolik stručná fakta k výsledkům.
0
0

Copyright © 2001 - 2022, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.0.2