Aktuality

Finn Gold Cup 2005 v Moskvě - první zprávy

2005-09-12, Hrubý Michal

Přímo z Moskvy se nám ozval zahraniční spolupracovník našeho webu a přímý účastník bojů o titul Mistra světa Michal Hrubý. Dneska se v Moskvě začalo na ostro závodit, a tak přikládám Michalů příspěvek k prvnímu dni. Docela se našim zatím daří, tak držte palce!

0
0

Mistrovství ČR 2005

2005-09-09, Cintl Václav, jr.

V rámci tradičního závodu Lipno Regaty (dříve CERE) se na začátku září konalo MČR v Jachtklubu v Černé v Pošumaví. Větrná předpověď neslibovala hory doly, a tak se na startu sešlo jen 17 závodníků. Až na maroda Babana však kompletní česká špička. Bohužel, počet zahraničních účastníků se rovnal nule, neb současně probíhaly dvě tradiční regaty v Německu.

0
0

Veteran Cup 2005 v Brně

2005-08-25, Hýža Jiří
Od roku 1990 po dlouhých 15ti letech se vrátil Veteran Cup opět na brněnskou přehradu. Ve slušném počtu 24 Finnů, i se zahraniční účastí, se během tří dnů podařilo odjet pouze dvě celkem přijatelné rozjížďky. Další odstartované rozjížďky měly pouze jepičí života a po několika minutách byly zrušeny.
0
0

Mistrovství Evropy lodní třídy Finn

2005-08-19, David Křížek

Přidávám ještě jeden článek k Mistrovství Evropy od Kreysona, který zde působil jako reprezentační trenér. Článek je převzat ze stránek svazu.

Ve švédském Kalmaru skončilo Mistrovství Evropy olympijské lodní třídy Finn. Zcela suverénně zvítězil Brit Ben Ainslie, který vyhrál prvních pět rozjížděk v řadě. Na druhém místě skončil Novozélanďan Dan Slater a třetí byl Vincec Gasper ze Slovinska. Celkem zde závodilo 73 jachtařů.

0
0

Nový prezident IFA

2005-08-17, Cintl Václav, jr.
Těsně před zahájením Mistrovství Evropy ve švedském Kalmaru proběhla výroční schůze finařské asociace. Na ní byl novým předsedou ustanoven Maďar Dr. Hajdu Balász, který je dobře znám i v Čechách. Na finu závodí již 15 let a zúčastnil se i dvou olympijských regat. Následuje zápis z této výroční schůze převzatý z finnwelle.de (v angličtině).
0
0

Mistrovství Evropy 2005

2005-08-16, Cintl Václav, jr.
Minulý týden se ve švédském Kalmaru uskutečnilo Mistrovství Evropy třídy Finn. Na startu se sešlo 73 závodníků nejen z Evropy, ale i ze zámoří. Svůj další titul do své bohaté sbírky přidal zcela suverénně fenomenální jachtař Ben Ainslie z Velké Británie. Prvních pět rozjížděk vyhrál a pak už si s přehledem vítězství pohlídal. Na druhém místě zabodoval Novozélanďan Dan Slater, který letos vlítl do finařké klase jako raketa . Na třetím místě skončil i nám v Čechách dobře známý Gašper Vinčec ze Slovinska.
0
0

Copyright © 2001 - 2024, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.3