Aktuality

Mácháčská liga - Přebor kraje a Baban Cup II

2005-06-15, Cintl Václav, jr.
Na přelomu května a června se uskutečnily na Máchově další dva závody započítavané do Mácháčské ligy. Nejprve se jel Sdruženy přebor ústeckého a libereckého kraje, který pořádal YC Doksy. Na startu se sešlo 8 lodí, a přes mizernou předpověď se přeci jen v sobotu odjely tři rozjížďky. V nich se o vítězství sekali Venca Cintl ml. s Romanem Babickým. Prvně jmenovaný se po sobotě usadil na špici pořadí následovaný Babanem a třetím Tomášem Kramářem.
0
0

Povedený Frymburský pohár

2005-06-14, Cintl Václav, jr.

Druhý červnový víkend přivítala marína Kovářov již potřetí finařskou třídu na Frymburském poháru, a ta se jí konečně revanžovala důstojnou účastí. Cestu na start si v chladném a zamračeném počasí našlo 18 borců. Sychravé počasí však více něž kompenzovalo vřelé a pohostinné přijetí pořádajícího klubu. Hned po příjezdu dostal každý závodník držkovou (rozuměj vynikající polívku, nikoliv vyhubování :) na uvítanou a na zahřátí.

0
0

Spuštěny stránky Veterán Cupu FINN 2005

2005-05-27, Cintl Václav, jr.
Po dlouhých porodních bolestech byly spuštěny stránky letošního Mistrovství ČR v kategorii Masters, čili Veterán Cupu 2005, který se jede letos na brněnské přehradě. Stránky jsou umístěny v rámci webu Finnclass.cz. Zde budou k nalezení všechny dostupné informace a novinky ohledně této regaty. Dále žádám všechny potencionální účastníky, aby se prostřednictvím těchto stránek k závodu přihlásili, neb tím usnadní pořasdatelům přípravu a organizaci tohoto podniku.
0
0

Junioři opanovali Memoriál Bruno Hámy

2005-05-25, Cintl Václav, jr.
Na Máchově jezeře pokračovala Mácháčská liga Memoriálem Bruno Hámy za pořadatelství YC Doksy. Na startu se sešlo 10 lodí, což byla vzhledem k probíhajícímu veteránskému Gold Cupu slušná účast. V sobotu od rána vál střední vítr, který však během dne slábnul, až odpoledne umřel úplně a v neděli se už nevzpamatoval. V těchto podmínkách se podařily odjet dvě rozjížďky.
0
0

Finn World Masters 2005

2005-05-24, Cintl Václav, jr.

 Minulý týden se od pondělí do pátku na sopečném jezeře Lago di Bracciano nedaleko Říma uskutečnil veteránský Gold Cup, neboli Finn World Masters. Na startu se sešlo 168 závodníků z 15ti zemí, což je historicky druhá nejvyšší účast. V poli sice chyběl loňský vítěz Larry Lemieux, ale i tak konkurence byla obrovská a naši borci se v ní rozhodně neztratili.

0
0

Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.