Aktuality

HOP Regata zakončila Český pohár

2004-09-16, Cintl Václav, jr.
Na nechranické přehradě byl zakončen letošní ročník Českého poháru tradiční HOP Regatou. Loučení s tímto ročníkem bylo symbolické a vystihovalo celou letošní pohárovou sezónu, kterou provázela extrémně nízká účast. Na start se postavilo pouhých 9 lodí, což je na pohárový závod skutečně málo.
0
0

Lipno CERE Regata

2004-09-08, Cintl Václav, jr.
Od pátku do soboty se konal další ročník největšího závodu u nás - Lipno CERE Regaty. Tento rok ovšem ve značně okleštěné podobě. Tomu jako by odpovídala finařská účast, pouhých 13 startujících. Ruku v ruce s tím šlo i počasí, které umožnilo odjet jen 3 rozjížďky a také kultura se s tou loňskou nedala srovnávat.
0
0

Veterán Cup FINN 2004

2004-09-02, Cintl Václav, jr.
Poslední srpnový víkend se na Máchově jezeře konal další ročník Veterán Cupu ve třídě Finn. Tentokráte pod organizační taktovkou Jachtklubu Česká Lípa. A nutno říct, že šlo o ročník velice podařený, a to jak po stránce sportovní, tak společenské. Pořádajícímu klubu se totiž po letech podařilo zajistit i trochu větru, takže se letos konečně i trochu závodilo.
0
0

Veletržní regata na Prýglsee

2004-08-17, Cintl Václav, jr.
Na brněnské přehradě zvané Prýgl se jela tradiční Veletržní regata. Na startu třídy Finn se sešlo 8 borců a bratři Loukotovci tomuto závodu dodali punc mezinárodní regaty. O tom, že to letos nebude jen o vysedávání na břehu za průběžné konzumace alko i nealko nápojů, dávala tušit předpověď počasí s očekávanými nárazy větru 15-20 m/s.
0
0

Jachtaři Maierovi udělal soupeř díru do lodi

2004-08-13, zdroj ČTK
ATÉNY - Jachtaře Michaela Maiera postihla dva dny před začátkem olympijské regaty třídy Finn smůla. Těsně před čtvrteční tréninkovou rozjížďkou mu chorvatský soupeř Karlo Kuret udělal vinou neopatrnosti ráhnem díru do lodi a český závodník musel na břeh. Pořádně naštvaný Maier otvor v trupu ihned zalepil a v sobotu by měl být připraven odstartovat do první jízdy.
0
0

Jachtaři si vyzdobili pokoj v olympijské vesnici

2004-08-12, zdroj ČTK

 ATÉNY - Bílé a holé pokoje v olympijské vesnici se jim nelíbily, a proto se jachtaři Michael Maier a Martin Trčka snaží všemožně svůj dočasný domov zútulnit. Na studenou dlažbu položili "peršany" a na zdech se objeví alespoň plakáty. Kytku už si Trčka u výpravy nevymodlil.

0
0

Copyright © 2001 - 2024, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.5