Aktuality

Beskydka na Žermanicích aneb byl jsem při tom

2003-07-21, Cintl Václav, jr.

Po letech slibů jsem se letos konečně vydal na legendární žermanický závod - Beskydskou regatu. Závod s vysokou společenskou úrovní, která převyšuje tu sportovní. To se mi letos bezezbytku potvrdilo. Po šestihodinové strastiplné cestě jsem ihned po příjezdu pokračoval do Ostravy na tradiční čtvrteční návštěvu proslulé Stodolní ulice, která se až na drobnou komplikaci s jídlem vydařila.

0
0

Finnpreis vom Ammersee

2003-07-16, Cintl Václav, jr.

Současně s Intervelou a Warnemünder Woche proběhl o víkendu závod na bavorském jezeře Ammersee. Závodu se zúčastnil i český závodník Jirka Outrata, který v konkurenci 38 závodníků obsadil výborné třetí místo. Z celkového vítězství se radoval Benedikt Gäch před Jürgenem Eiermannem. Tady máme výsledky.

0
0

66. Warnemünder Woche - reportáž

2003-07-15, Cintl Václav, jr.

Ve středu (9.7.) v půl desáté večer vyrazila výprava českolipských jachtařů směr Rostock, kde se zúčastnila 66. ročníku tradiční regaty Warnemünde Woche. Složení bylo následující: čtyři finaři - Roman Babický, Ivan Rameš, Tomáš Kramář a Venca Cintl ml. a dále pak jedna posádka pirátnická - Jan Hirnšal a Zuzka Ščerbová (na hostovačku z TJ Palkovice).

1
0

53° Intervela - prvenství uchvátil Maier

2003-07-14, Cintl Václav, jr.
Po loňském vítězství Jirky Hýži vyhrál tradiční Intervelu opět Čech, a sice Michael Maier. V osmi rozjížďkách si připsal čtyři prvenství a dvě druhá místa a druhého Karla Kureta porazil o tři body. O další bod zpět skončil třetí Florent Guillame. Na sedmém místě pak figuruje další Čech Michal Hrubý, který si připsal cenný skalp osmého Luky Devotiho, který po dlouhé době absolvoval celý závod (resp. 7 z osmi rozjížděk).
1
0

Češi kralovali na Schwielochu

2003-07-09, Cintl Václav, jr.
V tradičním termínu, a sice první červencový víkend, se jelo na německém jezeře Schwielochsee Otevřené Mistrovství Braniborska. Závodu se zúčastnili také tři čeští závodníci - Ivan Rameš, Jindra Zdražil a Roman Babický, který zde obhajoval předchozí tři vítěztví v řadě. Na startu se sešlo celkem 22 finařů.
0
0

Aktuální vydání žebříčku ISAF

2003-07-09, Cintl Václav, jr.

Dne 2. července byl zveřejněn nový žebříček olympijských tříd. Ve finech se doposud vedoucí muž Karlo Kuret (CRO) propadl až na čtvrté místo a na čele jej vystřídal Sebastian Godefroid (BEL). Druhé místo si udržel Mateusz Kusznierewicz (POL), těsně před Benem Ainsliem (GBR). Nejlepší z našich si oproti minulému vydaní polepšil o 4 příčky na 16. pozici.

A co další naši: Michal Hrubý je 34., Ruda Lidařík 57., Jirka Hýža 64., Venca Cintl ml. 158., Martin Plecitý 165., Roman Babický 168., Roman Teplý 193., Ivan Rameš 194. a Jirka Outrata 196.

0
0

Copyright © 2001 - 2023, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.2