Aktuality

Michael Maier - vítěz závodu Finn World Masters

2014-07-07, Cintl Václav, jr.
Michael Maier rekordně pošesté vyhrál Finn World Masters, který se letos konal v polských Sopotech za účasti 230 závodníků z 27 zemí. Během závodu panovaly různé podmínky od slabého až po velmi silný vítr. Do poslední medailové rozjížďky vstupoval Michal z druhého místa, ale svému hlavnímu soupeři André Budzienovi nedal šanci. Gratulujeme!
0
0

Historie třídy Finn v Československu

2014-06-09, Cintl Václav, jr.
Dostal se mi do ruky text legendy (česko)slovenského jachtingu, pana Oty Malého, o historii rozvoje lodní třídy Finn v Českoslovnesku během 50tých a 60tých let. Tento text si můžete stáhnout na našich stránkách zde: VyvojFinn.pdf
0
0

Veterán Cup Finn 2014 - Czech Finn Masters

2014-05-29, Cintl Václav, jr.
Letošní ročník finařských veteránů se již nezadržitelně blíží. Přípravy jsou už v plném proudu a byly spuštěny i podstránky v rámci finnclass.cz...
0
0

Pohár HAAS+SOHN - reportáž

2014-04-20, Cintl Václav, jr.

O druhém dubnovém víkendu se na Máchově jezeře zahájil Český pohár lodní třídy Finn. Na startu Poháru HAAS+SOHN se sešla početná flotila 26 lodí. Sobota se nesla v marném čekání na vítr s nadějí, že se naplní předpověď a alespoň neděle vítr přinese.

0
0

Pálavská regata 2014 - pozvánka 2

2014-04-18, Zdeněk Chlup

Vážené jachtařky, jachtaři,

dovoluji si Vás ještě jednou pozvat na tradiční Pálavskou regatu, která začíná již za dva týdny. Ještě více se blíží uzávěrka přihlášek přes internet. Závodníci přihlášení předem mají jako každý rok snížené startovné. Budu rád, když se Pálavské regaty 2014 zúčastníte a společně absolvujeme krásnou jarní regatu.

Přeji úspěšné zahájení sezóny!

0
0

Pohár HAAS+SOHN Rukov - pozvánka

2014-04-07, Cintl Václav, jr.

O nadcházejícím víkendu pokračuje Pohárem HAAS+SOHN právě odstartovaná sezóna a tím startuje i Pohár ČR třídy Finn. Předpověď počasí na Windguru slibuje vítr na oba dva dny a teploty nad 10°C. Teplota vody již dávno překračuje dubnové průměry, takže ani případná koupel není životu nebezpečná, jak již bylo otestováno o uplynulém víkendu během NOPROSU Cupu. Na tradiční závod je již vše připraveno a nám nezbývá než Vás co nejsrdečněji pozvat!

0
0

Copyright © 2001 - 2023, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.3