Aktuality

NOPROSU Cup - sezóna zahájena

2012-04-10, Cintl Václav, jr.
Na druhý pokus byla na Máchově jezeře zahájena finařská sezóna závodem NOPROSU Cup. Předpověď počasí slibovala teploty těsně nad nulou a sněhové přeháňky. To zřejmě odradilo většinu závodníků a se slovy "jachting mám rád, ale sebe mám radši" apod. se začali kupit omluvenky. A tak se na startu sešlo jen 6 statečných finařů.
0
0

NOPROSU Cup - pozvánka na 4. ročník

2012-04-05, Cintl Václav, jr.
Po pozvolném úvodu sezóny Baban Cupem I následuje již ostrý start - 4. ročník NOPROSU Cupu. Partnerem závodu je firma NOPROSU, která se zabývá logistikou a také její sesterská firma, a pro závodníky zajímavější, pivovar Kocour. Tímto bych Vás chtěl jménem pořádajícího Jachtklubu i obou firem pozvat na Máchovo jezero, kde je pro Vás, kromě závodů, připraveno speciální pivo Kocour zdarma k natočení a pro každého účastníka sada piv tohoto pivovaru se speciální pamětní vinětou!
0
0

Pojištění plavidel Alianz

2012-04-05, Cintl Václav, jr.
Vážení sportovní přátelé,

dovoluji si Vás tímto oslovit s nabídkou Allianz pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem plavidla. Od 1.4.2012 došlo k výrazným změnám v pojištění plavidel a současně s tím k výraznému zlevnění pojistného u pojišťovny Allianz.
0
0

Pálavská regata 2012 - Pozvánka a vypsání

2012-04-05, Cintl Václav, jr.
Na počátku se jede tradiční Pálavksá regata na Nových Mlýnech, která je druhým pohárovým závodem třídy Finn. S předstihem si můžete stáhnout pozvánku i vypsání závodu.
0
0

Mistrovství Evropy - Scarlino, Itálie

2012-04-02, Milan Hrnčál
Níže je článek od Tomáše Hrnčála ze Scarlína.
0
0

Pozvánka na zahájení sezóny

2012-03-30, Cintl Václav, jr.
Již zítra startuje nová sezóna na Máchově jezeře zahajovacím závodem jarní mácháčské série, a sice Baban Cupem I. Podle předpovědi by foukat mělo a již ode dneška Jirka Jenšík roztápí krbovky, abychom se měli kde ohřát, protože to vypadá na chladnější podnebí. Ale to nás přeci nemůže zastavit! Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vás!
Stáhněte si vypsání závodu a plachetní směrnice, abyste se ujistili, že zůstává vše při starém. Alespoň nějaké jistoty přetrvávají v dnešní turbulentní době! ;-)
0
0

Copyright © 2001 - 2024, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.3