Aktuality

SKI Regata 2011 - pozvánka + vypsání

2010-12-10, Cintl Václav, jr.

Další sezóna je za námi a nezbývá, než těšit se a čekat na tu další. Toto jachtařsky hluché místo i v nadcházející zimě zpestří další, již devátý ročník SKI Regaty. Ten se koná o víkendu 21. - 23. ledna 2011 v Krkonoších na obvyklých a dobře známých místech s bází na chatě Jachtingu Toušeň. Po loňské dobré zkušenosti to vypadá na sobotní výpravu SKI Busem na běžky a poté návrat po stezce s občerstvovacími mezipřistáními. V neděli by se konal obří slalom přímo ve Vítkovicích v areálu Aldrov. Doufejme, že další ročník bude povedený, jako ten letošní a dorazí početný výběr finařů. Zveme i své slovenské kolegy, kteří nad ránem ve sklípku na Mlýnech účast slibovali? :-) A věříme, že se zúčastní i kladenské křídlo v plné síle, po loňských výzvědách jednoho svého zástupce. :-) Takže neváhejte, přihlašte se a hlavně doražte! Skol!

0
0

Výzva všem zájemcům o Sticker na rok 2011

2010-11-23, Tomáš Vika
Corinne na nás tlačí a je třeba poslat žádost o stickery DO KONCE LISTOPADU. Samozřejmě s pořízením Stickeru na rok 2011 získáváte i právo na výtisk časopisů Finnfare.
0
0

Vítězem Baban Cupu III i Mácháčské ligy Jiří Outrata

2010-11-03, Cintl Václav, jr.
V polovině října byla finařská sezóna zakončena na Máchově jezeře závodem Baban Cup III. Předpověď slibovala studené ošklivé počasí, ale docela dost větru. Při závodě to bylo bohužel obráceně, počasí nebylo tak hrozné, ale moc větru se nedostavilo. Dané podmínky však jako by byly 3ité na míru závodníkům Jachtklubu Toušeň.
0
0

Výzva - ztracený neopren na Nových Mlýnech

2010-10-18, Cintl Václav, jr.
Vazeni finnari,
ve sprchach na Novych Mlynech jsem si v prubehu mistrovstvi zapomel kratky starsi neopren od firmy GUL. Spravce jej udajne vyndal v sobotu na betonove okruzi pred budovou, ale tam jsem ho v nedeli rano (kdyz jsem se zacal po nem shanet) uz bohuzel nenasel. Pokud byste Vy nebo Vasi oddilovi kolegove o tomto neoprenu vedeli, nabizim 300 Kc nalezneho. Poznavaci znameni: 2 dosti velke neoprenove zaplaty, jedna z nich na levem koleni, ksandy jsou vzadu sesite. Diky,

Jirka Outrata.
0
0

International Finn Cup - výsledky

2010-10-14, finnclass.automat
Ve dnech 8.10.2010 až 10.10.2010 se uskutečnil závod International Finn Cup, který pořádal Fraglia della vela Malcesine v lokalitě Lago di Garda. Itálie (ITA). Na startu se sešlo 53finařů z 10 zemí, kteří odjeli 6 rozjížděk. Z vítězství se radoval Florian Raudaschl (AUT 3), na druhém místě skončil Akif Muslubas (TUR 7) a třetí Michael Maier (CZE 1).
0
0

Tomáš Vika letošním mistrem ČR

2010-10-14, Cintl Václav, jr.
Tomáš Vika se stal zcela suverénně letošním mistrem ČR, když vyhrál všech pět odjetých rozjížděk. Letošní Mistroství se konalo na Nových Mlýnech kvůli ME Fireballů se zpožděním až téměř v půlce října. Páteční den však sychravý podzim rozhodně nepřipomínal a panovalo krásné, takřka ideální jachtařské počasí - slunečno, teplo a vítr s nárazy přes deset metrů.
0
0

Copyright © 2001 - 2023, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.3