Finnařské závody 2018

Počet závodů: 94
CTL Datum Název závodu Místo
184136 2018-03-09 ME Finn 24 Cadiz, spain
184055 2018-03-30 49 TROFEO S.A.R. PRINCESA SOFIA IBEROSTAR 14 Mallorca
181701 2018-03-31 Pohár Noprosu 1 Máchovo jezero
181702 2018-04-07 Finn premiera 3 Máchovo jezero
182201 2018-04-07 Jarní závod[změna termínu na základě žádosti pořadatele] 3 Chomoutov
184111 2018-04-07 Frühjahrs-Cup 2018 0 Müggelsee
181703 2018-04-14 Pohár Haas+Sohn 7 Máchovo jezero
182401 2018-04-14 Jarní závod 1 Štěrkovna Hlučín
182402 2018-04-21 Cena Olešné 3 Olešná
181203 2018-04-21 Jarní závod 2 Turyňský rybník
181403 2018-04-21 Cena Atawa 1 Bolevák
182108 2018-04-28 M.B.Keramika - Palavská regata 8 Nové Mlýny
181705 2018-04-28 Mem. Ing. Böhma 2 Máchovo jezero
181404 2018-04-28 Cena Ziosu 1 Bolevák
184032 2018-04-28 Jollenregatta[bez účasti finn] 0 Mammern
181204 2018-05-05 Pohár SOSIOS 2 Vranská Přehrada
181205 2018-05-08 Regata Neumann Institut 1 Vranská Přehrada
182202 2018-05-12 Májový Závod 4 Chomoutov
181206 2018-05-12 Sletový župní přebor 2 Vranská Přehrada
181706 2018-05-12 Mem. Bruno Hámy 2 Máchovo jezero
184030 2018-05-18 Finn World Masters 2018 24 El Balis, SPA
181502 2018-05-19 Krajský přebor 4 Jesenice
181707 2018-05-19 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 4 Máchovo jezero
182203 2018-05-19 Bleděmodrá stuha Plumlova 2 Plumlov
182403 2018-05-19 Hornický kahan[bez účasti finn] 2 Žermanice
182405 2018-05-26 Velká cena Ostravy 3 Žermanice
181207 2018-06-02 Pohár YC Kladno 3 Turyňský rybník
181903 2018-06-02 Memoriál Tomáše Dymáka 2 Seč
182406 2018-06-02 Bobova regata 2 Petrův rybník
181208 2018-06-09 YC Kladno Finn Race[závod se neodjel - bezvětří] 7 Jesenice
181805 2018-06-09 Odysseův pohár II.[bez účasti finn] 1 Rozkoš
181121 2018-06-16 Nechranický skluz[závod se neodjel - bezvětří] 7 Nechranice - CERE
181905 2018-06-16 O perníkovou chaloupku 2 Seč
182407 2018-06-16 Modrá stuha Českého Těšína[bez účasti finn] 1 Těrlicko
184018 2018-06-21 Kieler Woche 14 Kiel
184031 2018-06-22 Finnduell, ÖSTM Finn 2018 10 Wolfgangsee, Austria
182130 2018-06-22 Veteran Cup Finn 3 Brněnská přehrada
181209 2018-06-23 Memoriál Josefa Šenkýře 2 Orlík - Velký Vír
182205 2018-06-23 Červnový závod 2 Chomoutov
182408 2018-06-23 Mladý vítr[bez účasti finn] 2 Těrlicko
181210 2018-06-25 Středočeský krajský přebor[závod se neodjel - bezvětří] 2 Orlík - Velký Vír
181211 2018-06-27 Sletový přebor ČOS- dálková plavba 3 Orlík - Velký Vír
184110 2018-06-30 26. mistrovství v Brandenbursku Schwielochsee 8 Schwielochsee
181406 2018-06-30 Cena Prazdroje 2 Hracholusky
181407 2018-07-05 MS Hracholusek 3 Hracholusky
182409 2018-07-07 Bermuda CUP 4 Slezská Harta
181408 2018-07-14 Letní Hracholusky 2 Hracholusky
182206 2018-07-21 Mohelnická regata[bez účasti finn] 2 Moravičany
182411 2018-07-21 Prázdninový závod 2 Štěrkovna Hlučín
181409 2018-07-21 Modrá Stuha Boleváku 1 Bolevák
184046 2018-07-28 Finn Oberland Pütz 3 Starnberger See, GER
181212 2018-07-28 Modrá stuha YC Kladno 2 Turyňský rybník
181410 2018-07-28 Modrá stuha Hnačova 2 Hnačov
181806 2018-07-28 4 hodiny Rozkoše[bez účasti finn] 1 Rozkoš
184062 2018-07-30 Hempel sailing world championships aarhus 2018 36 Aarhus
181611 2018-08-04 Cena Duchcova[bez účasti finn] 1 Oldřichov
184109 2018-08-07 IDM 2018 - Bodensee 12 Bodensee
181613 2018-08-08 Dálková plavba 3 Oldřichov
181910 2018-08-11 Štít města Pardubic[bez účasti finn] 3 Seč
182142 2018-08-11 Veletržní regata 3 Brněnská přehrada
181411 2018-08-11 Memoriál Honzy Procházky 1 Bolevák
181615 2018-08-11 Regata Petra Zouhara[bez účasti finn] 1 Oldřichov
181911 2018-08-18 Modrá vlajka Seče 4 Seč
181508 2018-08-18 Modrá stuha 2 Jesenice
182174 2018-08-18 Finnlandia Cup 1
184144 2018-08-19 Championat de France Finn 2018 12 LaRochelle
184135 2018-08-25 U23 world championship - silver cup 24 koper, slo
187014 2018-08-25 Rofi Pokal 7 Attersee, AUT
182413 2018-08-25 Olešná regata - mem. Václava Klementa 2 Olešná
181509 2018-08-25 Femina regata[bez účasti finn] 1 Regent
181326 2018-08-30 MMČR FINN 12 Lipno - Kovářov
182414 2018-09-01 Hornická regata[závod zrušen z technických důvodů] 2 Žermanice
181412 2018-09-01 Konec na Hrachách 1 Hracholusky
182415 2018-09-08 OMA Cup 1 Olešná
184114 2018-09-10 2018 Finn European Masters 18 Split, CRO
181510 2018-09-15 Švestková regata[přesun koef. Fin-7P z neodjetého závodu 181208] 7 Jesenice
182416 2018-09-15 FLEXIMONT Cup[závod se neodjel pro bezvětří] 1 Štěrkovna Hlučín
184108 2018-09-20 62. Hungarian Finn Championship 12 Balaton
182211 2018-09-22 Podzimní závod[nově vložený závod] 2 Chomoutov
181718 2018-09-22 Lighthouse Cup 1 Máchovo jezero
184106 2018-09-28 International Finn Cup - 15° Trofeo Andrea Menoni 10 Lago di Garda
181218 2018-09-28 Svatováclavský závan 3 Turyňský rybník
181217 2018-09-28 Veteránská regata 2 Vranská Přehrada
181219 2018-09-29 Zhasnutý kahan-krajský přebor Finn 4 Turyňský rybník
181413 2018-09-29 Cena Primátora 2 Bolevák
181721 2018-10-06 Baban Cup 3 Máchovo jezero
182421 2018-10-06 Hlučinská Regata I. 3 Štěrkovna Hlučín
181414 2018-10-06 Cena Lokomotivy[závod se neodjel pro bezvětří] 1 Bolevák
184132 2018-10-13 Pohár Slovana 4 Senec
181221 2018-10-13 Pohár 156 let Sokola 1 Vranská Přehrada
182417 2018-10-13 Hlučínská regata II.[bez účasti finn] 1 Štěrkovna Hlučín
184115 2018-10-17 SCHWEIZER MEISTERSCHAFT MORGES 12 MORGIEN, SWISS
182210 2018-10-20 O kuře na rožni 2 Chomoutov
184139 2018-11-16 2018 Winter series 4 Athens

Legenda: Červeně zvýrazněné závody mají koeficint 7 a vyšší.