Seznam přidělených čísel ALT Finn

V případě nejasností ohledně oficiálně přidělěných čísel kontaktujte měřiče lodní třídy Jaromíra Šilhavého.

Poslední aktualizace dne 02.10.2017

Export PDF | Export CSV
Číslo Příjmení a jméno r.n. Oddíl
CZE 1 Maier Michael 1964 YCR Jachting Roudnice
CZE 3 Lidařík Rudolf 1978 TJ LS Brno
CZE 4 Gebhart Zdeněk 1959 JK Cheb
CZE 5 Teplý Ondřej 1995 Jachtklub Brno
CZE 6 Lejhanec Jiří 1945 YC Pardubice
CZE 7 Cintl Václav 1944 JK Česká Lípa
CZE 8 Outrata Jiří 1947 JK Toušeň
CZE 9 Hýža Jiří 1975 Jachtklub Brno
CZE 10 Hudec Václav 1939 YC Neratovice
CZE 11 Deutscher Patrik 1991 YCR Jachting Roudnice
CZE 12 Audy Petr 1963 Jachtklub Brno
CZE 13 Teplý Roman 1963 Jachtklub Brno
CZE 14 Šugár Jiří 1953 Jachtklub Brno
CZE 15 Utíkal Petr 1957 JK Olomouc
CZE 17 Babický Josef 1975 JK Česká Lípa
CZE 18 Heneš David 1981 JK Olomouc
CZE 20 Vinkl Daniel 1987 YC Kladno
CZE 21 Čajčík Jan 1988 TJ LS Brno
CZE 22 Vinkl Petr 1965 YC Kladno
CZE 23 Valouch Vlastimil 1960 JK Olomouc
CZE 24 Valouch Libor 1988 JK Olomouc
CZE 25 Šilhavý Jiří 1976 YC Kladno
CZE 28 Kantorík Ivan 1945 JK Ostrava Poruba
CZE 29 Lejhanec Petr 1973 YC Pardubice
CZE 30 Podhorec Štefan, ml. 1983 YC Kladno
CZE 31 Kramář Petr 1963 JK Česká Lípa
CZE 32 Chomát Martin 1971 TJ Lokomotiva Plzeň, JO
CZE 33 Rameš Ivan 1962 JK Česká Lípa
CZE 34 Bláha Martin 1973 JK Plzeň
CZE 35 Jenšík David 1974 JK Česká Lípa
CZE 36 Dybal Zdeněk 1975 YC Baník Ostrava
CZE 37 Hájek Libor 1959 JK Cheb
CZE 38 Kmoníček Jiří 1953 YC Pardubice
CZE 39 Dymák Petr 1949 YC Pardubice
CZE 40 Čajčík Karel 1957 YC Pardubice
CZE 41 Ráža Tomáš 1975 JO VS Duchcov
CZE 43 Hyrš Ladislav 1970 JK Ostrava Poruba
CZE 48 Zdražil Josef 1978 YC Pardubice
CZE 50 Svoboda Martin 1974 YC Pardubice
CZE 51 Lejhanec Jiří, ml. 1965 YC Pardubice
CZE 52 Vika Tomáš 1988 ORTHODOCKS YC
CZE 53 Dvořák Pavel 1977 Sokol Vrané II.
CZE 54 Červenka Matouš 1974 JK Olomouc
CZE 56 Němec Milan 1962 KJ Těrlicko
CZE 57 Smutek Jan 1984 YC Vysoké Mýto
CZE 58 Makrlík Dušan 1967 YC Klatovy
CZE 59 Ručka Tomáš 1985 YC Kladno
CZE 61 Nalezenec Vojtěch 1961 YC Vysoké Mýto
CZE 62 Pop Tomáš 1952 Yachtclub Pardubice
CZE 63 Ščerba Kamil 1969 TJ Sokol Palkovice
CZE 65 Výška Tomáš 1974 TJ JO Prazdroj Plzeň
CZE 67 Jochovič Josef 1962 YC Neratovice
CZE 69 Vít Jaroslav 1956 JK Plzeň
CZE 70 Cintl Václav, ml. 1975 JK Česká Lípa
CZE 71 Fetterle Jiří 1979 JK Česká Lípa
CZE 73 Florián Jaroslav 1968 YC Kladno
CZE 74 Dvořák Radim 1974 YC Kladno
CZE 75 Skalický Vladimír 1960 LK Štěchovice
CZE 76 Dvořák Jiří 1950 Sokol Vrané II.
CZE 77 Mušálek Pavel 1962 YC Kozmice
CZE 80 Jozíf Martin 1966 YC Pardubice
CZE 81 Hrnčál Tomáš 1991 YC Pardubice
CZE 82 Vít Radek 1970 YC Kladno
CZE 88 Šilhavý Jaromír 1964 YC Kladno
CZE 90 Neumann Jakub 1974 Sokol Vrané II.
CZE 91 Rešl Pavel 1964 JO VS Duchcov
CZE 98 Ščerba Patrik 1993 TJ Sokol Palkovice
CZE 102 Dragoun Dominik 1997 JK Plzeň
CZE 103 Dragoun Ivan 1966 JK Plzeň
CZE 112 Dásek František 1950 JK Cheb
CZE 119 Trnavský Martin 1970 JK Brno
CZE 122 Ptáčník Milan 1974 JMJ Staré Splavy
CZE 123 Valenová Klára 1978 JO Olomouc
CZE 125 Zbořil Vladimír 1971 JMJ Staré Splavy
CZE 134 Balada Michal 1962 FD Club UO, z.s.
CZE 147 Drvota Jaromír 1950 YC Kladno
CZE 221 Krob Michal 1975 YC Kladno
CZE 231 Korych Pavel 1988 YC Kladno
CZE 232 Kraus Jan 1966 YC Kladno
CZE 317 Prokopec Petr 1958 YC Pardubice
CZE 318 Plecitý Martin 1957 JK Toušeň
CZE 405 Komárek Zdeněk 1953 YC Pardubice
CZE 433 Sosnovec Josef 1952 Sokol Vrané II.
CZE 500 Sedláček Petr 1988 JK Prostějov