Aktuality

Cena Roudnice - Pálavská regata - Jarní premiéra

2008-05-16, Cintl Václav, jr.
Telegraficky z českých rybníků a přehrad. Poslední z dubnových závodů na Máchově jezeře, Cenu Roudnice, vyhrál Jirka Kmoníček před Jirkou Outratou a Tomášem Hrnčálem. Závodu nepřálo počasí a podařilo se odjet pouze jednu rozjížďku.
0
0

První Baban Cup vyhrál Venca Cintl ml.

2008-04-21, Cintl Václav, jr.
Dalším závodem v jarní sérii na Máchově jezeře byl první díl Baban Cupu. Baban, jako tradičně, přichystal něco svých kulinářských specialit, tentokráte vynikající kančí guláš, což byl jeden ze světlých bodů sychravého víkendu. Dalším byl jistě i křest nové Devotky Martina Placitého, jejímž kmotrem byl Jirka Outrata.
0
0

Vítězem SKIRegaty Martin Plecitý

2008-04-18, Cintl Václav, jr.
Během závodu Pohár HAAS+SOHN byla dokončena letošní SKIRegata jachtařskou částí. Vítězem se stal po dramatickém boji Martin Plecitý, který tak převzal pomyslné žezlo od Michala Hrubého, posledního vítěze. Ten se na výsluní vyhříval 2 roky, neb loňský ročník se pro nedostatek sněhu nekonal.
0
0

Na Gardě zvítězil Gašper Vinčec

2008-04-18, Cintl Václav, jr.
Na Lago di Garda se jel minulý týden tradiční závod Expert Olympic Garda. V slušně nadupané konkurenci 40 borců se z vítězství radoval Gašper Vinčec, před Jonas Hoegh-Christensenem a Ed Wrightem. Z našich se nejlépe vedlo Tomáši Vikovi, který obsadil 12. místo. Ruda Lidařík byl 15., když se blísknu v poslední jízdě 4tým místem a Michaela Maiera srazily na 19. místo technické problémy v prvních dvou rozjížďkách.
0
0

Pohár zahájen Pohárem HAAS+SOHN Rukov

2008-04-14, Cintl Václav, jr.
O uplynulém víkendu odstartoval na Máchově jezeře Pohár ČR závodem Pohár HAAS+SOHN Rukov. Pro termínovou kolizi se závodem na Gardě chyběla česká špička, ale i tak se na startu sešla kvalitní flotila čítající 19 závodníků. Předpověď slibovala větrnou smršť, která se však nekonala a tak se odjely 4 rozjížďky ve slabém a středním větru diskutabilní kvality.
0
0

Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.