Aktuality

Telegraficky: Schwielochsee - Intervela - IDM

2005-08-01, Cintl Václav, jr.
Stejný víkend, jako se konalo Warnemünde Woche, se jelo na jezeře Schwielochsee tradiční Otevřené mistrovství Braniborska. Závodní pole bylo i tentokráte s českou účastí, byť jen v podobě jednoho finaře, Ivana Rameše. Ten po sobotním flautovém dni ovládl v neděli všechny tři jízdy. S pocitem vítěze dorazil na břeh, o to větší však bylo jeho rozčarování, když se z výsledkové listiny dozvěděl, že je diskvalifikován z druhé rojížďky za porušení pravidla 42. To v sumě znamenalo pád až na osmé místo z 25ti startujících.
0
0

Češi zabodovali ve Warnemünde

2005-07-18, Cintl Václav, jr.
Dvoučlenná výprava finařů z českolipského jachtklubu ve složení Roman Babický a Venca Cintl ml. se vydala ve druhém srpnovém týdnu na tradiční regatu Warnemünder Woche, která se letos jela již po 68. Na startu se sešla slušná konkurence 34 finařů z 6ti zemí včetně dvou olympioniků z Athén - Rusa Vladimira Kutskicha a Němce Michaela Fellmanna.
0
0

Michal Hrubý mistrem Rakouska

2005-07-18, Cintl Václav, jr.

Na začátku července se jel na rakouském jezeře Neusiedler See obnovený závod série Eurolymp Austrian Lakes Week, který byl zároveň Mistrovstvím Rakouska ve třídě Finn. Na startu se sešlo 27 závodníků ze čtyř zemí včetně tří českých zástupců

0
0

Letní setkání finnařů na Seči

2005-06-24, Karel Čajčík
Zveme jménem Yachtclubu Pardubice všechny finnaře na třetí ročník sportovně přátelského setkání, které se koná ve dnech 16. a 17. července 2005 na Sečské přehradě - Ústupky.
0
0

Baban Cup III s příchutí srnčího guláše

2005-06-24, Cintl Václav, jr.
Minulý víkend se na Máchově jezeře uskutečnily překrásné závody nesoucí název Baban Cup III. Předpověď na teletextu i na Windguru předurčovala tuto regatu k odjetí rozjížděk tak max. u stánku či nočních ve Sklípku, ale zmýlená neplatí. V sobotu hned od rána za to vítr řádně bral a i přes přání některých, nepolevoval. A tak se v poledne vydala flotila 12 lofí (teda jedna s hodinovým zpožděním) k odjetí tří rozjížděk nonstop.
0
0

Mácháčská liga - Přebor kraje a Baban Cup II

2005-06-15, Cintl Václav, jr.
Na přelomu května a června se uskutečnily na Máchově další dva závody započítavané do Mácháčské ligy. Nejprve se jel Sdruženy přebor ústeckého a libereckého kraje, který pořádal YC Doksy. Na startu se sešlo 8 lodí, a přes mizernou předpověď se přeci jen v sobotu odjely tři rozjížďky. V nich se o vítězství sekali Venca Cintl ml. s Romanem Babickým. Prvně jmenovaný se po sobotě usadil na špici pořadí následovaný Babanem a třetím Tomášem Kramářem.
0
0

Copyright © 2001 - 2023, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.2