Aktuality

SKIRegatta FINN 2004 - reportáž

2004-02-24, Cintl Václav, jr.

O třetím lednovém víkendu (16.-18.1.) se uskutečnil druhý ročník SKIRegatty FINN ve Vítkovicích v Krkonoších. A hned v úvodu je nutno říci, že se to opět velmi vydařilo. Hned páteční setkání bylo bujaré, když dal Baban do placu dvě litrovky Magistra a Brněnská klika dorazila na chalupu po cestě řádně "upravena". Večer narušila jen drobná roztržka mezi příznivci Baníku a Slávie :).

0
0

P.F. 2004

2003-12-26, Cintl Václav, jr.
Jménem tvůrců webových stránek bych Vám chtěl do nového roku a sezóny popřát mnoho štěstí, zdraví a dobrý vítr do plachet!
0
0

SKI Regata Finn 2004

2003-12-26, Cintl Václav, jr.

Je to neuvěřitelné, ale rok se s rokem sešel a "cobydup" je tu další ročník obnovené SKIREGATTY. Zimní část startuje již za tři týdny (přesně 17.-18. ledna), a proto zde přináším vypsání závodu a žádost o rychlou registraci. Oproti loňsku je zde jedna významná změna. A sice, v zimní části přibyl běh na lyžích, což bylo některými přijato s velkou nevolí. Domníváme se však, že tento prvek přispěje k zatraktivnění závodu a hlavně se nesmazatelně vryje do paměti všech aktérů. Tedy vzhůru na SKIREGATTU. Skol!

0
0

Podzimní bowling finařů - MeCHeCHe regata

2003-11-12, Cintl Václav, jr.

Vážení finaři a příznivci této třídy. Po roční pauze obnovujeme tradiční posezonní setkání finařů s turnajem v bowlingu. Věřím, že jste ty dva roky nezaháleli a pilně trénovali a ukážete se v plném lesku. Termín konání je posunut zpět na podzim, konkrétně na sobotu 29. listopadu. Tím chceme vyhovět sněhuchtivím finařům-lyžařům a nepřipravovat je o víkend v zimní sezóně.

0
0

Češi kralovali na Gardě

2003-10-07, Cintl Václav, jr.
V neděli skončil již 26. ročník tradiční regaty Finn Cup v Malchesine na Lago di Garda. I přes termínovou kolizi s Mistrovstvím Německa se závodu zúčastnilo přes padesát závodníků. Letos však nepřálo pořadatelům příliš počasí a za tři dny se podařily odjet pouhé dvě rozjížďky v rozdílných podmínkách. První se odjela v sobotu za slabého větru, druhá naopak v neděli za velmi silného větru.
0
0

Úspěch Romana Babického na Mistrovství Německa

2003-10-06, Cintl Václav, jr.
Minulý týden se konalo Mezinárodní Mistrovství Německa olympijských tříd v zátoce u města Flensburg. Ve třídě Finn se této regaty zúčastnil také jeden český závodník, jmenovitě Roman Babický z Jachtklubu Česká Lípa, a nutno říci, že dal o sobě pořádně vědět. Na startu se sešlo 69 závodníků s kompletní německou špičkou.
0
0

Copyright © 2001 - 2023, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.3