Aktuality

SKI Regata Finn 2003

2002-12-20, Cintl Václav, jr.
Po těžkých porodních bolestech se konečně zrodilo vypsání na dlouho avizovanou SKI Regatu. Prosím o pozorné čtení, neb došlo k pár korekcím původních plánů. Toto je již konečná verze.
0
0

Letecké dny na Máchově jezeře aneb Baban Cup III

2002-10-29, Cintl Václav, jr.

Poslední říjnový víkend se na Máchově jezeře uskutečnil poslední závod sezóny a byl to závěr, jak se patří. Počasí nám velmi přálo a v sobotu to byl opravdu zážitek, poněvadž vítr dosahoval v nárazech až 20ti m/s. Bylo rovněž relativně teplo (okolo 15ti stupňů), no a zázemí již tradičně na Mácháči vynikající. Ale všechno po pořádku.

0
0

Baban Cup II

2002-10-22, Cintl Václav, jr.
Na Máchově jezeře se jel předposlední závod sezóny, který se vskutku vydařil. A to jak po stránce sportovní, tak i po společenské. Závodu předcházelo dramatické bowlingové klání "staří vs. mladí", které se uskutečnilo v pátek večer v České Lípě. Ve velmi vyhecované atmosféře vyhráli nakonec mladí především zásluhou Denise Fröhlicha a jeho neuvěřitelných 205 bodů.
0
0

Bývalí finaři kralují třídě Star

2002-10-17, Cintl Václav, jr.
Nadpis možná zní trochu nadneseně, ale téměř se blíží pravdě. Na nedávno skončeném Mistrovství Evropy v Itálii zvítězil ještě do nedávna aktivní špičkový finař, šved Fredrik Loof. I v dalším pořadí se jachtaři, kteří ještě nedávno "sedlali" fina, neztratili. Celkově pátý byl olympijský vítěz ze Sydney Brit Ian Percy, desátý pak Rakušan Hans Spitzauer a jedenáctý Francouz Xavier Rohart.
0
0

Pozvánka na závody podzimní série Baban Cupu

2002-10-17, Cintl Václav, jr.
Konec sezóny se kvapem blíží, den se krátí a paní zima už pomalu začíná přebírat moc (o čemž jsme se mohli přesvědčit minulou neděli při Zlaté sekyrce). Ale ještě než se odeberte k zaslouženému zimnímu spánku po náročné sezóně, chtěli bychom Vás pozvat na poslední finařské závody roku, které se konají na Máchově jezeře.
0
0

Zlatá sekyrka

2002-10-15, Cintl Václav, jr.
O tomto víkendu se jel tradiční závod Zlatá sekyrka, pořádaný klubem Jachting Roudnice v důsledku povodní na Máchově jezeře v areálu Jachtklubu Česká Lípa. Na startu se sešlo v tuto pokročilou roční dobu solidních 14 finařů, bohužel příroda jim příliš nepřála.
0
0

Copyright © 2001 - 2023, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.2