Aktuality

Setkání finařů na Sečské přehradě

2004-07-15, Karel Čajčík
O minulém víkendu proběhl na Sečské přehradě již třetí ročník setkání finnařů - neoficiální akce pro registrované i neregistrované. Za chladného počasí a středního větru se sešli na Seči závodníci ve věku od 13ti do 66 let na sportovně společenské akci, pořádané YC Pardubice.
0
0

Memoriál Bruno Hámy

2004-05-27, Cintl Václav, jr.

O minulém víkendu se konal na Máchově jezeřě další závod Mácháčské ligy, tentokráte Memoriál Bruno Hámy pořádaný Yachtclubem Doksy. Většina veteránů se již zřejmě chystala do Cannes a ani počasí nebylo z nejteplejších, tak snad právě proto se na startu sešlo jen 5 finařů.

0
0

Pavlovská regata

2004-05-18, Cintl Václav, jr.
Na Nových Mlýnech pokračoval Český pohár druhým závodem, a to Pavlovskou regatou. Na startu se sešlo pouhých 15 lodí, ale to byla asi jediná skvrna na jinak vydařených závodech. Za oba víkendové dny se odjelo všech 6 plánovaných rozjížděk za dobrých až velmi dobrých větrných podmínek.
0
0

Memoriál Ing. Böhma

2004-05-14, Cintl Václav, jr.
Závody na Máchově jezeře pokračovali o minulém víkendu Memoriálem Ing. Böhma. Většina finařů si vzala oddychový čas před dalším pohárovým závodem na Nových Mlýnech, a tak se na startu sešlo jen sedm lodí. Nakonec se z toho vyklubal docela zajímavý závod.
0
0

Baban Cup II

2004-05-12, Cintl Václav, jr.

První květnový víkend se jel na Máchově jezeře druhý díl ze série Baban Cupu. Na startu sešlo 12 finařů, mezi nimiž se překvapivě objevil i pardubický skoroveterán Jirka Lejhanec ml. Podařilo se odjet 5 rozjížděk, jejichž povětrnostní podmínky silně připomínaly Cenu Roudnice, která se jela před 14 dny.

0
0

Copyright © 2001 - 2022, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.0.2