Aktuality

Zpráva z regaty FINN CUP Malcesine

2017-10-07, Ruda Lidařík

Zpráva z tradiční regaty FINN CUP Malcesine konané na Gardě v termínu od 29.9 -1. 10. 2017. Pořadatel závodu Fraglia Vela Malcesine.

0
0

Vypsání Baban Cup 2017

2017-10-03, Cintl Václav, jr.

Srdečně zveme závodníky třídy Finn k poslednímu pohárovému závodu sezóny Baban Cupu, který se jede o nadcházejícím víkendu na Máchově jezeře. Vítr je objednán a chladnější počasí bude kompenzováno příjemným posezením ve vyhřáté klubovně s vynikajícím Babanovým kančím gulášem i Plzní na čepu. Dorazte zakončit finařskou sezónu k nám na Máchovo jezero, těšíme se na Vás.

Vypsani_BabanCup2017.pdf

0
0

Zpráva z Mistrovství Slovenska na Liptovské Maře

2017-09-20, Ruda Lidařík

Zpráva z Mistrovství Slovenska konaném na Liptovské Maře v termínu od 15. -17. 9. 2017
Pořadatel závodu YC LIMAR – Liptovský Mikuláš

0
0

Reportáž z Mistrovství ČR na Nových Mlýnech

2017-09-15, Cintl Václav, jr.

O uplynulém víkendu se na Nových Mlýnech uskutečnilo MČR třídy Finn. Na startu se sešlo 24 lodí, z toho 2 ze Slovenska. Menší účast byla zapříčiněna souběžně konaným Gold Cupem na Balatónu, kde startovalo hned pět našich borců, a také individuálními překážkami (rýmička, kašílek, oslavy, svatby, atd.) I přesto to bylo Mistrovství velmi vydařené, a to díky výborným větrným podmínkám i příjemnému počasí (sluníčko a teplo nad dvacet stupňů).

0
0

Vrcholné podniky třídy Finn

2017-09-04, zdroj ČSJ

Na Balatonu se od 20. do 27. srpna jelo mistrovství světa juniorů třídy Finn. Ondřej Teplý skončil na sedmém místě, vyhrál Fin Oskari Muhonen.

0
0

MČR Finn 2017 - vypsání

2017-08-31, admin

Následující víkend 8. - 10.9.2017 se na Nových Mlýnech uskuteční Mistrovství České Republiky v lodní třídě finn.