Aktuality

Ondřej Teplý jachtařem roku 2015

2016-02-07, Cintl Václav, jr.

Jachtařem roku se stal poprvé v kariéře finař Ondra Teplý, především díky vítězství na Silver Cupu ve Valencii! Ondra kraloval pochypitelně i juniorské kategorii. Gratulujeme!

0
0

Vydařený 14. ročník SKI Regatty

2016-01-23, Cintl Václav, jr.

Počasí nás dlouho napínalo, ale nakonec se přeci jen umoudřilo, a tak nás Krkonoše mohly třetí lednový víkend uvítat v celé své zimní kráse u příležitosti konání 14-tého ročníku SKI Regatty. Po pátečním zahajovacím večírku se většina osazenstva chalupy vydala busem směr Horní Mísečky zdolat 7 km v ostrém tempu na stadionu a pak ještě dálkový přejezd zpět do Vítkovic.

0
0

SKI Regatta - aktuální info

2016-01-11, Martin Plecitý

Kamarádi - SKIREGATA FINN 2016 se rozhodně koná a je naděje, že v naplníme tradiční scénář. Třicítku Cvikovského pivovaru, která je již ve sklepě, doplníme konkurencí z Únětic. Díky, zdraví Martin

0
0

PF 2016

2016-01-06, Cintl Václav, jr.

Za tvůrce stránek finnclass.cz Vám přeji v roce 2016 mnoho štěstí, úspechů osobních, pracovních i sportovních a hlavně krásné chvíle spjaté s jachtingem a především s finem! Vše nejlepší a dobrý vítr do plachet.

Při této příležitosti upozorňuji všechny veterány, kteří se chystají na Masters na Gardě, aby se do konce tohoto týdne přihlasili o sticker!

0
0

SKI Regata 2016 - pozvánka + vypsání

2015-12-06, Cintl Václav, jr.

Další sezona je za námi a než začne další, čeká nás zimní příprava. Její nedílnou součástí se stala SKI Regatta. Tímto si Vás dovoluji pozvat do horského střediska ve Vítkovicích na již 14-tý ročník tohoto kombinovaného závodu. Věřím, že i účast na nadcházejícím ročníku bude početná, jako při těch minulých.

Zimní část se koná o víkendu 15. - 17. ledna 2016 v Krkonoších na obvyklých a dobře známých místech s bázou na chatě Jachtingu Toušeň. I tentokrát bude použit osvědčený model, tj. v sobotu výprava SKI Busem na běžky a poté návrat po stezce s hospodou U piráta. Večer dle libosti dobrovolný trénink při nočním lyžování. V neděli se uskuteční obří slalom přímo ve Vítkovicích. Ale program lze upravit i individuálně a lze například celý víkend prosedět u svařáku u stánku Eliška (z čehož se už pro některé stala taková tradice) Doufejme, že i další ročník bude povedený, jako ten minulý, jen si přejeme více sněhu!

0
0

Copyright © 2001 - 2022, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.0.2