Aktuality

Pozvánka na Pohár HAAS+SOHN

2022-04-04, Václav Cintl, Jachtklub Česká Lípa

Zveme srdečně všechny finaře na úvodní díl seriálu Českého poháru, který startuje příští víkend (9. - 10. dubna 2022) závodem Pohár HAAS+SOHN na Máchově jezeře. Zároveň připomínáme, že se zároveň jedná i o jachtařskou část letošního ročníku SKI Regatty. A jako tradičně proběhne na konci slosování o jedny kamna HAAS+SOHN. Dorazte, těšíme se na Vás. Kompletní vypsání máme zde.

0
2

Vypsání NOPROSU Cup 2022

2022-03-28, Václav Cintl, Jachtklub Česká Lípa

Srdečně zveme všechny závodníky lodních tříd Finn, Laser Radial a Optimist na zahájení jachtařské sezóny na Máchově jezeře, která startuje (po dvouleté odmlce) již tento víkend závodem NOPROSU Cup. Jedná se o 12. ročník závodu a jako tradičně bude pro každého účastníka připravena speciální edice partnerského pivovaru Kocour, pro mladší účastníky pak limonáda téže značky. Na Mácháči je již vše připraveno, jsme nachystáni i na chladnější počasí, které a na víkend slibuje předpověď. Vyhřátá klubovna a něco dobrého i pro vnitřní vytápění je samozřejmostí. ;-)

0
0

Změna termínu prvního pohárového závodu HAAS+SOHN

2022-03-21, Vladimír Zbořil

Ahoj finnaři, kvůli kolizi s Velikonoci došlo k přeložení závodu Pohár HAAS+SOHN z původního termínu 16. - 17.4.2022 o týden dříve tj. na termín 9. - 10.4.2022. Na tento termín byl naplánován závod Finn premiéra (Fin-3C), který se tímto ruší. Náhradu za tento zrušený závod bude upřesněn později během sezóny.

3
1

Vyjádření Finn Class k situaci na Ukrajině

2022-03-05, IFA, finnclass

Výkonný výbor Mezinárodní asociace Finn (IFA) důrazně odsuzuje násilí na Ukrajině a doufá, že tato agrese a dění brzy skončí. Myslíme na naše kolegy ukrajinské Finaře a doufáme, že oni a jejich rodiny a přátelé zůstanou v bezpečí.

V souladu s prohlášením World Sailing vydaným 1. března Výkonný výbor podporuje doporučení MOC ohledně neúčasti ruských nebo běloruských sportovců nebo úředníků na významných akcích IFA.

Výsledkem je, že s účinností od 1. března 2022 až do odvolání nebude IFA přijímat sportovce ani funkcionáře z Ruska nebo Běloruska na žádné velké události IFA (Finn Gold Cup, Finn Open European, Finn World Masters, Finn European Masters, Fin doporučuje totéž i pro další mezinárodní akce mimo kontrolu IFA.

Kromě toho, během této doby IFA nebude provozovat žádné aktivity v Rusku nebo Bělorusku ani spolupracovat s ruským nebo běloruským subjektem.

5
0

Skiregata Finn - Vítkovice 2022

2022-01-27, Martin Pospíšil

Čtvrtý lednový víkend se sjeli současní i bývalí Finnaři se sklonem k lyžování na jubilejní 20. ročník tradiční Skiregaty do Krkonoš. Pohostinná chalupa Jachtklubu Toušeň s ředitelem akce Martinem Plecitým přivítala účastníky již v pátek roztopeným krbem, naražený soudkem piva a různými dobrotami, mezi nimiž vyzdvihuji kančí žebra ulovená a připravená Pepou Jochovičem. Horská služba byla o této vrcholné akci informována a uvedena do stavu nejvyšší pohotovosti.

5
0

Zápis z Výroční členské schůze ALT Finn 2021

2022-01-25, Vladimír Zbořil, ALT Finn


V rámci Mistrovství ČR na Nových Mlýnech  proběhla výroční členská schůze ALT Finn. Celý zápis ze schůze ALT Finn, včetně předběžných návrhu termínů závodů 2022, je k dispozici tady - Zapis-VCS-20210903.pdf

0
0

Copyright © 2001 - 2023, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.2