Aktuality

Video k Veterán Cupu Finn

2010-09-09, Cintl Václav, jr.
Jeden z členů našeho klubu pro vás natočil a profesionálně sestříhal nedělní "finálovou" rozjížďku z Veteránů a doprovodil ji svérázným hudebním doprovodem. Video je velmi kvalitním rozlišení, proto se při přehrávání dost seká (alespoň mě se to tak dělo). Pro to přidám jeden tip jak od Přemka podlahy. Spustě video, vypněte zvuk a dál dělejte svou práci. Po načtení celého videa (mě se to podařilo tak za hodinu), tak zapněte zvuk a dejte přehrát znovu. Pak už to běží jak v kině. :-)
0
0

Ed Wright mistrem světa

2010-09-08, Cintl Václav, jr.
Na přelomu srpna a září se je v San Franciscu letošní Gold Cup. Mistrem světa stal suverénně Brit Ed Wright před španělem Rafaelem Trujillem a dalším Britem Scotem Gilesem. Britskou nadvládu potvrzují hned čtyři borci v první desítce a tu tu ještě nejel Ben Ainslie! Jediný český zástupce Michael Maier si nevedl vůbec špatně a první dvacítka mu jen těsně unikla. Celkově byl 22, v redukovaném pořadí národů dokonce 13.
0
0

Site Balkanian Championship

2010-09-08, Hýža Jiří
Dear frends,
The site of XLIII MUNICIPALITY OF BOURGAS - BALKAN & OPEN SAILING CHAMPIONSHIPS OLYMPIC CLASSES & OPTIMIST is http://bulsaf.bg/balkanchampionship2010/ . At this address you will can to inform about the event.
Best regards!
Svetozar Saev
0
0

Finn Gold Cup na webu

2010-09-01, Cintl Václav, jr.
V San Francisku v těchto dnech probíhá finařské Mistrovství světa, čili Gold Cup. Ke včerejšímu dni byly odjety 4 rozjížďky. V průběžném pořadí je v čele Francouz Thomas le Bretton (FRA 115) před Američanem Zachem Raileyem (USA 4) a Britem Ed Wrihtem (GBR 11). Jediný český zástupce Michael Maier se drží na solidním 23. místě. Více informací a přímé video přensosy z rozjížďek (!) můžete sledovat na www.finngoldcup.com.
0
0

Veteránským mistrem se stal Jiří Outrata

2010-08-30, Cintl Václav, jr.
Od pátku do neděle probíhalo po roční odmlce veteránské mistrovství ČR - Veterán Cup Finn na Máchově jezeře, které bylo zároveň 15. ročníkem Memoriálu Mirka Vejvody. Předpověď počasí, která slibovala větrné podmínky, nelhala a umožnila odjet 5 kvalitních rozjížděk, přičemž ta páteční by snesla přízvisko "Jízda na hraně". Ale vše pěkně popořádku.
0
0

Doplňující informace k Veteránům

2010-08-26, Cintl Václav, jr.
Veteráni jsou už za dveřmi a na ty, kteří dorazí již dnes čeká přivítací drink. Pro ty, co plánují příjezd až zítra jsme pověsili na web doplňující informace, aby se mohli doma v klidu na zítřek připravit.
0
0

Copyright © 2001 - 2024, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.3