Aktuality

SKIRegatta 2010 - reportáž + výsledky

2010-01-22, Cintl Václav, jr.

<V tradičním termínu, a sice třetí lednový víkend, proběhla zimní část již 8. ročníku SKIRegatty. Po pátečním příjezdu a následném přivítání s tátovicí (pálenka Rážikova táty) a kapry (matesy s cibulí) začala klasická příprava na sobotní běžky. Někdo žel mazat lyže, někdo karty, někdo kulábr a někdo žel zodpovědně spát.

0
0

P.F.2010

2010-01-03, Cintl Václav, jr.
Všem finařům, příznivcům třídy Finn i všem ostatním přeji jménem tvůrců webu vše nejlepší v novém roce a mnoho úspěchů na vodě i mimo ni.
0
0

Publikace Photo FINNish - 60 Years of Finn Sailing

2009-12-15, Cintl Václav, jr.
Vážení finaři a příznivci třídy Finn. Těsně před vánoci se ke mě dostala zpráva, že připravovaná publikace k 60tému výročí lodní třídy Finn je již v prodeji. Jedná se o docela dobrý tip na vánoční dárek. Jelikož je nesmysl (minimálně nerozum) objednávat publikace jednotlivě a platit za každou extra poštovné z Anglie, přicházím s iniciativou sebrat dílčí objednávky a provést následnou redistribuci jednotlivých publikací.
0
0

SKIRegatta 2010 - pozvána a vypsání

2009-11-17, Cintl Václav, jr.

Další sezóna je za námi a nezbývá než těšit se a čekat na tu další. Toto jachtařsky hluché místo i v nadcházející zimě zpestří další, již na osmý ročník SKI Regaty. Ten se koná o víkendu 15.-17. ledna 2009 v Krkonoších na obvyklých a dobře známých místech s bází na chatě Jachtingu Toušeň. Jako posledně porovnají finaři své lyžařské umění v obřím slalomu a na běžkách. Doufejme, že další ročník bude povedený, jako ten letošní a dorazí početný výběr finařů. Věříme, že se konečně zúčastní i silné kladenské křídlo, aby ukázalo, že jsou silní i na lyžích a nejen na bruslích! :-) Takže neváhejte, přihlašte se a hlavně doražte! Skol!

0
0

Zapis ze schůze ALT Finn na MČR na Lipně

2009-11-04, Cintl Václav, jr.
S mírným zpožděním je na stránkách finnclass.cz ke stažení zápis ze schůze ALT Finn, která se konala 5. září na Lipně při MČR v YC Kovářov. Zápis je ke stažení zde ve formátu PDF (70 kB).
0
0

Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.