Aktuality

Pozvánka na Pohár Slovana

2009-09-08, Hýža Jiří
Ahoj, rád by som vás aj takto pozval na regatu Pohár Slovana - Memoriál Tonky Malej v triede Finn. Pohár Slovana je síce už tradičná regata, ale ako memoriál Tonky Malej v triede Finn ho poriadame ako druhý ročník. Rozpis pretekov je priložený.
0
0

ISAF World Ranking - nové vydání ke dni 19.08.2009

2009-09-02, finnclass.automat
Ke dni 19.08.2009 byl zveřejněn nový světový žebříček ISAF Ranking. Nejlepším finařem aktuálního pořadí je Ivan Kljakovic Gaspic (CRO 524) s 5268 body. Druhé místo okupuje Rafael Trujillo (ESP 100) s 5010 body a třetí je Zach Railey   (USA 4) 4969 bodů. Nejlepším z našich je na 15. místě Michael Maier (CZE 1) 4085 bodů. V aktuálním pořadí boduje celkem 262 finařů, z toho 14 českých.
0
0

Mistrovství Evropy 2009

2009-09-01, Tomáš Vika
Letošní Mistrovství Evropy pro třídu FINN se konalo v Bulharské Varně. Závod byl společný pro seniory i juniory, na závěr byla juniorská kategorie vyhlášena zvlášť. Závodilo se v zátoce u přístavu Varna, hned vedle plavební dráhy nákladních a turistických lodí.