Aktuality

První Baban Cup vyhrál Venca Cintl ml.

2008-04-21, Cintl Václav, jr.
Dalším závodem v jarní sérii na Máchově jezeře byl první díl Baban Cupu. Baban, jako tradičně, přichystal něco svých kulinářských specialit, tentokráte vynikající kančí guláš, což byl jeden ze světlých bodů sychravého víkendu. Dalším byl jistě i křest nové Devotky Martina Placitého, jejímž kmotrem byl Jirka Outrata.
0
0

Vítězem SKIRegaty Martin Plecitý

2008-04-18, Cintl Václav, jr.
Během závodu Pohár HAAS+SOHN byla dokončena letošní SKIRegata jachtařskou částí. Vítězem se stal po dramatickém boji Martin Plecitý, který tak převzal pomyslné žezlo od Michala Hrubého, posledního vítěze. Ten se na výsluní vyhříval 2 roky, neb loňský ročník se pro nedostatek sněhu nekonal.
0
0

Na Gardě zvítězil Gašper Vinčec

2008-04-18, Cintl Václav, jr.
Na Lago di Garda se jel minulý týden tradiční závod Expert Olympic Garda. V slušně nadupané konkurenci 40 borců se z vítězství radoval Gašper Vinčec, před Jonas Hoegh-Christensenem a Ed Wrightem. Z našich se nejlépe vedlo Tomáši Vikovi, který obsadil 12. místo. Ruda Lidařík byl 15., když se blísknu v poslední jízdě 4tým místem a Michaela Maiera srazily na 19. místo technické problémy v prvních dvou rozjížďkách.
0
0

Pohár zahájen Pohárem HAAS+SOHN Rukov

2008-04-14, Cintl Václav, jr.
O uplynulém víkendu odstartoval na Máchově jezeře Pohár ČR závodem Pohár HAAS+SOHN Rukov. Pro termínovou kolizi se závodem na Gardě chyběla česká špička, ale i tak se na startu sešla kvalitní flotila čítající 19 závodníků. Předpověď slibovala větrnou smršť, která se však nekonala a tak se odjely 4 rozjížďky ve slabém a středním větru diskutabilní kvality.
0
0

Pozvánka na Pálavskou regatu 2008

2008-04-08, Zdeněk Chlup

PÁLAVSKÁ REGATA 2008

2.-4. května 2008, Nové Mlýny - Pavlov, Česká republika

ISAF World Sailing Ranking List Event: GRADE 3

Pro všechny třídy je závod Pohárem ČR 2008
 Pro všechny třídy je závod vypsán s koeficientem 5 - Mezinárodní závod.

Http://www.palavska.com

0
0

Na Mácháči zahájena sezóna Jarním závodem

2008-04-08, Cintl Václav, jr.
První dubnový víkend odstartovala na Máchově jezeře nová tuzemská sezóna Jarním závodem. Flotila čítala úctyhodných 16 finařů včetně 5ti juniorů a jedné finařky. Po kratkém čekání se v sobotu odpoledne všichni odebrali na vodu, by ve střením větru absolvovali 3 rozjížďky. Hned tu první se v plné parádě ukázal loňský král Máchova jezera Ivan Rameš, který vyhrál systémen start-cíl před marně dotírajícím Vencou Cintlem ml. Třetí, i přes první letošní penaltu, dojel Martin Plecitý.
0
0

Copyright © 2001 - 2024, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.5