Žebříček závodníků roku 2001

2001
32 aktivních závodníků
StátZávodníkRok narozeníRegistrační čísloPočet závodůPočet bodů
1CZEBabický Roman19621703-0070619332
2CZEOutrata Jiří19471214-0086618458
3CZECintl Václav19751703-0160615800
4CZEFrohlich Pavel19571213-0062713984
5CZEHýža Jiří19752101-0466210255
6CZERameš Ivan19621701-008679881
7CZEPlecitý Martin19571214-001759649
8CZEMaier Michael19641602-007828102
9CZELejhanec Jiří19651901-006647309
10CZEFrohlich Denis19821213-006677217
11CZELidařík Rudolf19782103-043726875
12CZEHrubý Michal19732401-000526438
13CZELejhanec Petr19731901-018065802
14CZEKmoníček Jiří19531901-000944714
15CZEŠilhavý Martin19681101-062924240
16CZECintl Václav, st.19441703-000833830
17CZEKramář Jiří19391703-011453093
18CZEKotek Vaclav19701206-015032833
19CZEBroul Stanislav19471705-010142663
20CZESláma Ivo19652101-034222171
21CZETrnavský Martin19702101-049721853
22CZELorenz Alan19731703-016251812
23CZEHavránek Pavel19648888-000221422
24CZEMetayer Jack19431703-020431147
25CZEČermák Petr19597029-00061647
26CZESplitek Miloš19381505-00271562
27CZEVejvoda Miroslav19611101-03711533
28CZETeimer Martin19531213-00351481
29CZEOtisk Jiri19531206-02581404
30CZEFormánek Tomáš19552401-00031404
31CZEMaier Jiří19401602-00231336
32CZEZdražil Jindřich19751901-02241303
Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.