Aktuality

Český jachting má na OH další místo

2008-01-31, Cintl Václav, jr.
Souběžně s Gold Cupem se jelo v Melbourne i MS ve třídě 470. Naže ženská posádka Lenka Śmídová - Lenka Mrzílková se po tuhém boji kvalifikovala na olympiádu. Oboum závodnicím gratulujeme a doufáme, že se k nim připojí i Veronika Fenclová na Radialu, kterou její boj čeká v březnu. Podle posledních výsledků má velmi reálné šance na kvalifikaci. Tím by česká jachtařská účast na OH byla rekordní!
0
0

Gold Cup - Ainsle po páté mistrem světa, Maier na OH

2008-01-29, Cintl Václav, jr.
Ben Ainslie získal po páté v kariéře titul mistra světa. Rozhodl o tom v dnešní medailové jízdě, kterou dokončil jako druhý, přičemž jeho největší konkurent Dan Slater dojel až pátý. Celkový bronz vybojoval Jonas-Hoegh Christensen.
0
0

Golda Cup - Ainslie přebírá vedení

2008-01-28, Cintl Václav, jr.
Ben Ainsle s v předposlední rozjížďce (nepočítáme-li tu medailovou) dotal do bodového vedení před Dana Slatera. Na třetí místo se propracoval Pieter Jan Postma v těsném závěsu za ním je Jonas-Hoegh Christensen. Tyto čtyři borci zůstávají ve hře o titul, zbytek už ztrácí.
0
0

Gold Cup - v boji o zlato přituhuje

2008-01-27, Cintl Václav, jr.
V boji o zlato začíná po dalších dvou odjetých rozjížďkách přituhovat. Ben Ainsle se už bodově dotáhl na Dana Slatera. Avšak ani třetí Emilios Papathanasiou a čtvrtý Pieter Jan Postma nejsou ze hry venku, když ztrácí pět, resp. šest bodů.
0
0

Gold Cup - Chris Cook králem dne

2008-01-25, Cintl Václav, jr.
Dnes se jely na Gold Cupu další dvě rozjížďky a závod se tak přehoupl do své druhé poloviny. Skvěle vyšel dnešek kanadskému reprezentantovi Chrisi Cookovi, který čtvrtou rozjížďku vyhrál a v páté byl druhý. Tím se posunul těsně za medaile. Celkové vedení udržel Novozélanďan Dan Slater.
0
0

Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.