Aktuality

Pozvánka na závody na Máchově jezeře

2005-09-28, Cintl Václav, jr.
Tak se nám sezóna pomalu chýlí ke konci a na Máchově jezeře jsou na plánovány její dva poslední závody. O nadcházejícím víkendu (1.-2.10.) je to roudnický závod Zlatá sekyrka a rok uzavře o týden později Baban Cup I., který je přeložen z jarního termínu z důvodu jeho neodjetí. Na startu by se měl po čase objevit i rekonvalescent Baban, který bude hájit své průběžné vedení jak v Mácháčské lize, tak v Baban Cupu. Srdečně Vás na oba dva závody zveme, zejména pak na ten úplně poslední, neb by ho mělo provázet nějaké opékání a freibiery, a těšíme se na Vás.
0
0

Zpráva z Mistrovství světa třídy FINN - Rusko -Moskva

2005-09-23, Lidařík Rudolf
Účastníci závodu:
Michal Hrubý - CZE - 9
Rudolf Lidařík - CZE - 3 - autor článku

Letošní Mistrovství světa - GOLD CUP ve třídě Finn se konal v termínu od 9.9. do 18.9. 2005 na Pestovském jezeře nedaleko Moskvy.
Závod byl vypsán na devět rozjížděk s toho šest kvalifikačních a tři finálové. Jelo se pro Finny v netradičním formátu na dvě skupiny a to sice "green" a " yelow", do kterých byly závodníci po každém dni losováni podle daného klíče.
0
0

Cena YC Tušimice - pohárový závod

2005-09-20, Cintl Václav, jr.

V novém termínu se na Nechranicích jel předposlední pohárový závod sezóny. A posun termínu se vyplatil, neb v tom původním, který byl o týden dříve se zde nepodařilo odjet ani rozjížďku. To tentokráte nehrozilo, neb již od chladného rána vítr mocně dul a čeřil hladinu této severočeské přehrady. Na startu se sešlo solidních 17 lodí včetně Michaela Maiera, který se původně měl účastnit Gold Cupu v Moskvě.

0
0

Finn Gold Cup 2005 - zpráva od Davida Křížka

2005-09-19, David Křížek, zdroj www.yachting.cz

V Moskvě skončil Finn Gold Cup, tedy Mistrovství světa olympijské lodní třídy Finn. Po úspěchu Lenky Šmídové na MS 470, kde obsadila s Elizabeth Kratzig výborné čtvrté místo, je tady další obrovský úspěch českého jachtaře. Michal Hrubý vybojoval celkové páté místo.

0
0

Finn Gold Cup 2005 v Moskvě - krátce

2005-09-16, Cintl Václav, jr.
Michal Hrubý figuruje po pátku na bombastickém třetím místě!!!!!!!!!!
Výsledky můžete prohlédnout zde.
0
0

Finn Gold Cup 2005 v Moskvě - zpráva od Michala

2005-09-16, Hrubý Michal

Ahoj z Ruska, dneska jsme odjeli tři rozjížďky a byl to dlouhý den. Byli jsme s Rudou v jedné skupině. Vítr během dne postupně zesiloval a dosáhnul maximálně 7 m/s, ale hodně se měnil. V první rozjížďce jsem hodně pokazil start a první stoupačku a na první bojce jsem byl asi 10 od konce. Pak jsem začal trochu riskovat a to se vyplatilo. V cili 17 místo.

0
0

Copyright © 2001 - 2022, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.2