Aktuality

Pozvánka na tradiční Veletržku do Brna

2003-08-07, Cintl Václav, jr.

Jménem Rudy Lidaříka, garanta závodu za lodní třídu Finn, si Vás dovoluji pozvat na tradiční regatu konanou na brněnském Prýglu. Závod se jede o víkendu 15.-16. srpna a účast již přislíbilo nejméně deset závodníků. Kulturní program bude jako obvykle vynikající. V pátek večer bowling, v sobotu pak grilování. Pokud bude foukat, tak snad zbyde i čas na závodění. Pro připomenutí pár fotek z minulého ročníku.

0
0

Upozornění - přihlášky na Jubilejní regatu Lipno

2003-08-04, Cintl Václav, jr.
Upozorňuji všechny finaře na fakt, že by se měli registrovat na Jubilejní regatu na Lipně (MČR) do 14. srpna! Všem registrovaným po tomto termínu může být zvýšeno startovné. Registraci lze provést na adrese http://www.yachting.cz/RegattaLipno/. To samé se týká i Mistrovství Rakouska, kde je uzávěrka přihlášek 15. srpna. Přihlásit se je možné zde.

Orava v rytmu Michala Tučného

2003-08-04, Cintl Václav, jr.
Včera skončil na slovenské přehradě Orava druhý závod Interpoháru, který byl pro třídu Finn čtvrtým závodem Českého poháru. Z tohoto závodu jsem se vrátil se značně smíšenými pocity, které Vám chci vylíčit v následujcí reportáži, která by se dala pojmenovat jako Reportáž zaujetého finaře.
1
0

Telegraficky některé resty

2003-07-29, Cintl Václav, jr.
Koncem června se jelo na Krážové Mistrovství Slovenska. Při účasti 8 lodí zvítězil Milan Loukota před svým bratrem Martinem a Martinem Vaněm. Jediný český účastník Jarda Tomek skončil čtvrtý.
0
0

Canadian a North American Champs

2003-07-25, Cintl Václav, jr.
Začátkem července se na kanadské straně jezera Ontario uskutečnilo Mistrovství Kandady a Mistrovství Sevenrí Ameriky. Účast ve srovnání s Evropou byla velmi slabá, když startovalo 12, resp. patnáct lodí ze tří států - Kanady, USA a Barbadosu. Oba dva závody s přehledem vyhrál Kanaďan Chris Cook, 30. muž aktuálního pořádí ISAF World Rankings.
0
0

Letní setkání finařů na Seči

2003-07-23, Karel Čajčík
O minulém víkendu proběhl na Sečské přehradě druhý ročník setkání finařů - neoficiální akce se speciálními pravidly. Sjelo se 22 finů z okolí i ze vzdálenějších míst. Počet lodí byl dvojnásobný ve srovnání s minulým rokem. Zúčastnili se jak zkušení jachtaři, např. Václav Hudec z Neratovic, který se přijel podívat po letech na Seč, tak začínající jachtaři.
0
0

Copyright © 2001 - 2023, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.2