Aktuality

International Finn Cup v Malchesine

2004-10-04, Cintl Václav, jr.
Na jezeře Lago di Garda u Malchesine se jel tradiční závod International Finn Cup. Na startu se sešlo 43 závodníků včetně čtyř Čechů. Z těch se v pěti odjetých rozjížďkách nejvíce dařilo Rudolfu Lidaříkovi, který obsadil šesté místo, přičemz s pátým Michelem Marcesinim měl shodně bodů a na čtvrté místo mu chyběly pouhé dva body.
0
0

Mistrovství ČR - reportáž

2004-10-03, Cintl Václav, jr.

Na vodním díle na Nových Mlýnech se uskutečnilo Mistrovství ČR, na kterém se stal podruhé v kariéře mistrem Michal Hrubý, což jistě už většina z Vás ví. Jak však k tomuto titulu dokráčel snad poodhalí následující reportáž.

0
0

Suprové zakončení mácháčské sezóny

2004-09-23, Cintl Václav, jr.

Modrou vlajkou za pořadatelství TJ Staré Splavy byla zakončena letošní mácháčská sezóna. A loučení to bylo vskutku podařené. Na startu se sešlo 15 finnů, celé dva dny krásné a teplé počasí a vítr umožnil oproti původním předpovědím odjet všech pět rozjížděk.

0
0

Mácháčská liga jde do finále

2004-09-17, Cintl Václav, jr.

O nastávajícím víkendu zřejmě završí již čtvrtý ročník Mácháčská liga. Píši zřejmě, neboť Máchovo jezero se již upouští a závěrečný závod Zlatá sekerka se tak s největší pravděpodobností pojede v Roudnici na Labi. O celkovém vítězi je prakticky rozhodnuto, ale o další pořadí nastane ještě tuhý boj. Tímto bych chtěl všechny finaře pozvat na poslední klání na Máchově jezeře, kterým je Modrá vlajka pořádaná TJ Staré Splavy. Je to též poslední příležitost k otestování formy před Mistrovstvím ČR na Nových Mlýnech.

0
0

Roman Babický mistrem Německa

2004-09-16, Cintl Václav, jr.

Minulý týden se od úterý do pátku uskutečnilo na bavorském jezeře Chiemsee Mezinárodní Mistrovství Německa v olympijské třídě Finn. Závodu se zúčastnilo 86 závodníků ze sedmi států, mezi nimi i 5 Čechů, kteří se v závodním poli rozhodně neztratili a dali o sobě pořádně vědět.

0
0

Pozvánka na Mistrovství ČR na Nových Mlýnech

2004-09-16, Cintl Václav, jr.
Chtěl bych tímto pozvat všechny finaře jménem výboru ALT Finn na Mistrovství ČR, které se koná na Nových Mlýnech ve dnech 25.-28. září 2004. Během mistrovství se uskuteční i výroční členská schůze ALT Finn. Termín bude upřesněn na místě. Doufám, že se zúčastníte v co největším počtu a dáte zapomenout na nevydařenou pohárovou sezónu (co se týče počtu startujících lodí).
0
0

Copyright © 2001 - 2024, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.5