Aktuality

Finn Cup Malcesine 2004 - reportáž Karla Čajčíka

2004-10-12, Karel Čajčík
Už jenom fotografie a výsledková listina se vzpomínkami nám zůstaly z prvního zahraničního závodu na Lago di Garda, International Finn Cup Malcesine 2004.
1
0

Čajčíci na MČR, aneb Mistrovství očima Karla Čajčíka

2004-10-08, Karel Čajčík
Poprvé v životě jsme se odvážili zúčastnit se mistrovství republiky ve třídě Finn. Pokusím se zde popsat naše pocity z první účasti. Hodnocení účasti ostatních se dočtete na finnclass.cz. Já moc nevidím, co se na čele děje a nebudu se zde o tom zmiňovat.
0
0

International Finn Cup v Malchesine

2004-10-04, Cintl Václav, jr.
Na jezeře Lago di Garda u Malchesine se jel tradiční závod International Finn Cup. Na startu se sešlo 43 závodníků včetně čtyř Čechů. Z těch se v pěti odjetých rozjížďkách nejvíce dařilo Rudolfu Lidaříkovi, který obsadil šesté místo, přičemz s pátým Michelem Marcesinim měl shodně bodů a na čtvrté místo mu chyběly pouhé dva body.
0
0

Mistrovství ČR - reportáž

2004-10-03, Cintl Václav, jr.

Na vodním díle na Nových Mlýnech se uskutečnilo Mistrovství ČR, na kterém se stal podruhé v kariéře mistrem Michal Hrubý, což jistě už většina z Vás ví. Jak však k tomuto titulu dokráčel snad poodhalí následující reportáž.

0
0

Suprové zakončení mácháčské sezóny

2004-09-23, Cintl Václav, jr.

Modrou vlajkou za pořadatelství TJ Staré Splavy byla zakončena letošní mácháčská sezóna. A loučení to bylo vskutku podařené. Na startu se sešlo 15 finnů, celé dva dny krásné a teplé počasí a vítr umožnil oproti původním předpovědím odjet všech pět rozjížděk.

0
0

Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.