Aktuality

Pozvánka na Pohár HAAS+SOHN Rukov

2005-03-31, Cintl Václav, jr.
Příští víkend startuje jachtařská sezóna na Máchově jezeře závodem Pohár HAAS+SOHN Rukov. Ledy na jezeře už definitivně roztály a vody je dost, takže se závod stoprocentně uskuteční, a proto bych Vás chtěl tímto jménem pořádajícího oddílu co nejsrdečněji pozvat. Je objednán střední vítr na rozježdění a slunečné počasí, takže se není čeho bát. Pro zmrzlé bude k dispozici vyhřátá klubovna, kde je též možné zajistit ubytování. Firma HAAS+SOHN Rukov slaví v těchto dnech 10. výročí svého vzniku, aproto se rozhodla věnovat do závodu troje krbová kamna v celkové hodnotě 35.000,- Kč. Minimálně dvoje z nich se budou losovat mezi zúčastněné finaře s alespoň jednou dokončenou rozjížďkou.
0
0

Pálavská regata 2005 - upozornění

2005-03-30, Cintl Václav, jr.

Sezóna se kvapem blíží a s ní i druhý pohárový závod na Nových Mlýnech - Pálavská regata Home Credit 2005. Chtěl bych všechny finaře upozornit na jeden bod vypsání, a sice bod 8. Přihlášky, registrace a startovné. Vyzývám všechny, kteří rozmýšlejí účast na regatě, aby se do 2. května 2005 přihlásili na adrese http://www.yachting.cz/lasersat/palavska/prihlaska.html. Neb takto přihlášení závodníci mají startovné 550,- Kč, kdežto závodníci, co se přihlásí až na místě, 800,- Kč! Vypsání a pozvánka budou na Web z časové zaneprázdněnosti webmastera doplněny později...

0
0

MS Veteránů 2005 - přihlášky

2005-02-27, Cintl Václav, jr.

Drobné upozornění pro všechny veterány, kteří se hodlají zúčasnit letošního MS na jezeře Bracciano v Itálii. Přihlášky je možno podat prostřednictvím internetu na stránkách www.finn-world-master.com. Termín uzávěrky přihlášek je 30.4.2005. Další dodatečné informace lze nalézt tamtéž či na stránkách klubu www.avvv.it.

0
0

Smuteční oznámení

2005-02-17, Cintl Václav, jr.

Se zármutkem v srdci Vám musím oznámit, že nás včera po dlouhé těžké nemoci opustil pan Valdemar Chalupník ve věku nedožitých 78 let. Valda byl hlavním měřičem a příznivcem třídy Finn a do svého vysokého věku si udržoval svěžího ducha i elán, který nám bude chybět. Čest jeho památce.

Poslední rozloučení s Valdou Chalupníkem se koná v prostějovském krematoriu ve středu 23. února od 10:40.

0
0

SKI Regattu vyhrál Petr Audy, Morava dominovala

2005-02-11, Cintl Václav, jr.

Třetí ročník SKI Regatty, resp. její zimní část, vyhrál s přehledem Petr Audy z Brna - nováček jak na SKI Regattě, tak v loňské sezóně na finu. S druhým místem se musel spokojit loňský vítěz Michal Hrubý a třetí byl Jirka Hýža s Brna, který tak završil převahu Moravy nad Českem, když mezi prvními pěti závodníky byl jen jeden echtovní Čech Jirka Outrata na čtvrtém místě.

0
0

Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.