Aktuality

Jachtaři si vyzdobili pokoj v olympijské vesnici

2004-08-12, zdroj ČTK

 ATÉNY - Bílé a holé pokoje v olympijské vesnici se jim nelíbily, a proto se jachtaři Michael Maier a Martin Trčka snaží všemožně svůj dočasný domov zútulnit. Na studenou dlažbu položili "peršany" a na zdech se objeví alespoň plakáty. Kytku už si Trčka u výpravy nevymodlil.

0
0

Veterán Cup Finn 2004 - Pozvánka na závody

2004-08-11, Cintl Václav, jr.
Jachtklub Česká Lípa srdečně zve všechny příznivce lodní třídy Finn na tradiční regatu Veterán Cup Finn, která se letos uskuteční po roční pauze na Máchově jezeře ve Starých Splavech, a to v termínu 27.-29. srpna. Jako pořadatelé věříme, že k tradičně vysoké společenské úrovni této akce přispěje i příznivé počasí, které umožní dobré sportovní zápolení, ze kterého si vítěz odnese krbová kamna v hodnotě 10.000,- Kč.
0
0

Olympionici v dobré náladě (převzato z Yachtu)

2004-08-11, Eva Skořepová, Yacht
V olympijském táboře jachtařů panuje dobrá nálada. Lenka Śmídová i Michael Maier mají již své lodě, plachty i stěžně, které pečlivě vybírali, proměřené a připravené na ostrý start. Zatím se Lenka pravidelně zúčastňuje tréninkových rozjížděk, které jsou v závodním prostoru organizovány.
0
0

42. Beskydská regata

2004-08-04, Cintl Václav, jr.
Minulý víkend, tradičně na přelomu července a srpna, se jel už dvaačtyřicátý ročník Beskydské regaty na žermanicích. Bohužel, poprvé bez jednoho z nestorů této regaty Břeti Hrubého, na jehož počest se od letošního roku bude Beskydská regata jezdit jako jeho memoriál. Na startu se sešlo dvanáct finařů natěšených spíš na společenský program tohoto závodu než na samotné závodění.
0
0

Veterán Cup FINN - Vypsání závodu

2004-08-02, Cintl Václav, jr.
0
0

Copyright © 2001 - 2022, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.0.2