Aktuality

Reportáž z letošní SKI Regatty

2012-01-28, Cintl Václav, jr.

V tradičním termínu, třetí lednový víkend, se konal jubilejní desátý ročník SKI Regatty. A díky účasti dvou slovenských finařů až ze Zemplínské šíravy by se dal použít i přídomek mezinárodní. V pátek po příjezdu do vytopené toušeňské chalupy začala první neoficiální noční rozjížďka se zapíjením malé Emy Lidaříkové s degustací rážikovy populární tátovice, kterou někteří druhý den na běžkách nejednou prokleli.

0
0

SKI Regatta - nejnovější informace

2012-01-17, Martin Plecitý, Jachtklub Toušeň

Finnaři, lyžaři, potvrzuji, že ve Vítkovicích je vše připraveno - chata neshořela a sněhu hodně. Podle přihlášených vypadá, že účast bude skvělá. Takže, jak již víte, čeká Vás SKI za každého počasí ! Kromě skvělé nálady nezapomeňte v pátek Vže od lyží, čelovky, spacáky s prostěradlem a přezutí.

0
0

Rudy Lidaříkovi se narodila dcerka

2012-01-04, Cintl Václav, jr.
Známému finařovi a pokladníkovi ALT Finn Rudy Lidařikovi a jeho přítelkyni Hance se v závěru loňského roku narodila zdravá dcerka Ema. šťastný otes Ruda oznamuje, že finařské zapíjení malé Emy bude v rámci letošní SKI Regaty ve Vítkovicích 21.-23.1. Rudymu za finnclass.cz k narození dcery blahopřejeme!
0
0

PF2012

2012-01-01, Cintl Václav, jr.
Jménem tvůrců finnclass.cz přeji všem finařům a příznivcům třídy co nejúspěšnější rok 2012 a to jak v pracovním, osobním i sportovním životě. Nažim reprezentatům přeji zvládnutou dodatečnou kvalifikaci o OH v Londýně, resp. Weymouth a úspěšné vystoupení na OH a i všem ostatním dobrý vítr do plachet!
0
0

Výzva všem zájemcům o Sticker na rok 2012

2011-11-20, Cintl Václav, jr.
Corinne na nás jako každoročně tlačí a je třeba poslat žádost o stickery konání Gold Cupu v půlce prosince v Perthu. Samozřejmě s pořízením Stickeru na rok 2012 získáváte i právo na výtisk časopisů Finnfare.
0
0

SKI Regata 2012 - pozvánka + vypsání

2011-11-20, Cintl Václav, jr.

Další sezóna je za námi a než přijde ta další, tak nás čeká jubilejní, již 10. ročník SKI Regatty. A to jen chvíli poté, co byl teprve v říjnu dokončen ročník devátý. (A to kvůli odložené jachtařské části.)

Zimní část se koná o víkendu 20.-22. ledna 2012 v Krkonoších na obvyklých a dobře známých místech s bázou na chatě Jachtingu Toušeň. Po posledních dvou ročnících se ustálil optimální model, tj. v sobotu výprava SKI Busem na běžky a poté návrat po stezce s hodpodou U piráta. Večer dle libosti dobrovolný trénink při nočním lyžování. V neděli se uskuteční obří slalom přímo ve Vítkovicích, tentokráte na druhé sjezdovce s kotváčem vlekem, bez významných omezení. Doufejme, že další ročník bude povedený, jako ten letošní a dorazí opět vellký počet finařů a jejich příznivců. Zveme i své slovenské kolegy, kteří loni ve sklípku na Mlýnech slibovali, ale nedorazili. Tak snad letos? Takže neváhejte, přihlašte se a hlavně doražte! Skol!

0
0

Copyright © 2001 - 2023, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.2