Aktuality

André Budzien obhájil na Finn World Masters

2008-05-21, Cintl Václav, jr.
André Budzien je staronovým Mistrem světa kategorie Masters. Jeho vítězství bylo suverénní a jisté již před poslení finálovou rozjížďkou, která se letos měla premiéru. Na startu v holandském Medembliku se postavilo rekordních 229 finařů! Z nich nejvíce Andrému sekundovali Bulhar Mihail Kopanov a místní borec Hans Bergsma.
0
0

Ainslie mistrem Evropy,Tomáš Vika má juniorský bronz!

2008-05-16, Cintl Václav, jr.
V italském Scarlinu se začátkem května jelo ME. V nabitém 83členném poli startovalo i pět českých želízek. Z celkového vítězství se nakonec přeci jen radoval, fenomén dne, Ben Ainslie, ikdyž před medailovou rozjížďkou ztrácel na Francouze Florent Guillaumea 8 bodů. Ten však neunesl tíhu okamžiku a ve finálovce vyhořel a propadl se až na třetí místo, když se před něj dostal ještě Chorvat Ivan Kljakovič Gažpič.
0
0

Cena Roudnice - Pálavská regata - Jarní premiéra

2008-05-16, Cintl Václav, jr.
Telegraficky z českých rybníků a přehrad. Poslední z dubnových závodů na Máchově jezeře, Cenu Roudnice, vyhrál Jirka Kmoníček před Jirkou Outratou a Tomášem Hrnčálem. Závodu nepřálo počasí a podařilo se odjet pouze jednu rozjížďku.
0
0

První Baban Cup vyhrál Venca Cintl ml.

2008-04-21, Cintl Václav, jr.
Dalším závodem v jarní sérii na Máchově jezeře byl první díl Baban Cupu. Baban, jako tradičně, přichystal něco svých kulinářských specialit, tentokráte vynikající kančí guláš, což byl jeden ze světlých bodů sychravého víkendu. Dalším byl jistě i křest nové Devotky Martina Placitého, jejímž kmotrem byl Jirka Outrata.
0
0

Vítězem SKIRegaty Martin Plecitý

2008-04-18, Cintl Václav, jr.
Během závodu Pohár HAAS+SOHN byla dokončena letošní SKIRegata jachtařskou částí. Vítězem se stal po dramatickém boji Martin Plecitý, který tak převzal pomyslné žezlo od Michala Hrubého, posledního vítěze. Ten se na výsluní vyhříval 2 roky, neb loňský ročník se pro nedostatek sněhu nekonal.
0
0

Na Gardě zvítězil Gašper Vinčec

2008-04-18, Cintl Václav, jr.
Na Lago di Garda se jel minulý týden tradiční závod Expert Olympic Garda. V slušně nadupané konkurenci 40 borců se z vítězství radoval Gašper Vinčec, před Jonas Hoegh-Christensenem a Ed Wrightem. Z našich se nejlépe vedlo Tomáši Vikovi, který obsadil 12. místo. Ruda Lidařík byl 15., když se blísknu v poslední jízdě 4tým místem a Michaela Maiera srazily na 19. místo technické problémy v prvních dvou rozjížďkách.
0
0

Copyright © 2001 - 2023, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.3