Aktuality

SKI REGATTA FINN 2006

2005-12-12, Cintl Václav, jr.
Do konce roku zbývá necelý měsíc, ve kterém můžeme v klidu zbilancovat letošní sezónu. Avšak již v lednu startuje sezóna nová čtvrtým ročníkem SKI Regaty. O víkendu 20.-22. ledna 2006 porovnají finaři své lyžařské umění v obřím slalomu a na běžkách (doufejme, že jim bude letos bude přát počasí). Počasí tréninku v tuzemsku zatím moc nepřeje a proto zůstává forma jednotlivých závodníků velkou neznámou. Někteří ji dozajista pilují na alpských ledovcích a budou ji chtít co nejlépe prodat. No uvidíme! Společenská stránka závodu bude ale stoprocentně opět na špičkové úrovni a proto na dalším ročníku SKI Regatty na brzkou shledanou! Skol!
0
0

Pálavská regata Home credit 2006 - info

2005-12-05, Zdeněk Chlup
Dámy a slečny, panové lodních tříd Laser S+R, Evropa, Finn a 420,
přibližně půl roku před zahájením Pálavské regaty 2006 byly zprovozněny její internetové stránky. Najdete zde ty nejdůležitější informace o regatě: Vypsání závodu, možnosti ubytovaní, přihlášku a další. Zvláště přihláška je velmi důležitá, jelikoš jako každý rok, závodnicí kteří se přihlásí prostřednictvím internetu mají výrazně nižší startovné.
0
0

Výsledky poháru a zápis z výroční členské schůze

2005-11-21, Cintl Václav, jr.
V sekci poháry byly doplněny výsledky z letošního Poháru ČR, které si můžete prohlédnout zde. Dále byl do sekce dokumenty uložen zápis z Výroční členské schůze ALT Finn, která se konal během MČR na Lipně.
0
0

Mezinárodní mistrovství Chorvatska olympijských tříd

2005-11-08, Lidařík Rudolf

V termínu od 4.11. do 6.11. se v Chorvatském Zadaru konalo Mezinárodní mistrovství Chorvatska všech olympijských tříd. Přítomno bylo 150 jachtařů z 9 zemí. Ve třídě Finn se závodu zúčastnili dva závodníci a sice Michal Hrubý CZE - 9 a já (Rudolf Lidařík CZE - 3).

0
0

Štít města Pardubic - výsledky

2005-11-07, Cintl Václav, jr.
Konečně ke mě doputovaly výsledky z posledního pohárového závodu štít města Pardubic. Výsledky si můžete prohlédnout zde nebo v sekci výsledky. Zítra budou na Web dopracovány výsledky poháru. Na vyžádání je mohu v předstihu poslat emailem v excelu.
0
0

Zakončení sezóny na Máchově jezeře přálo počasí

2005-10-13, Cintl Václav, jr.
Na Máchově jezeře se loučili finaři se sezónou přeloženým závodem Baban Cup I. A loučení to bylo vskutku povedené, k čemuž přispělo ideální jachtařské počasí. Předpověď slibovala slunečno, teplo a větrno, a to se vše naplnilo měrou vrchovatou počasí. V sobotu již od rána foukal čerstvý vítr, a tak byl start přesně ve dvanáct podle plánu.
0
0

Copyright © 2001 - 2023, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.2