Aktuality

Pálavská regata Home Credit 2005

2005-05-11, Cintl Václav, jr.

Na Nových Mlýnech se jel druhý závod Českého poháru, poprvé v rámci Pálavské regaty. A byla to premiéra vskutku vydařená. Začínalo se již v pátek a větrné podmínky byly vynikající. Svěží vítr 6-8 m/s, nárazy 10-12 m/s. Ve svižném tempu bez zbytečných prostojů se odjeli čtyři rozjížďky, v nichž si suverénně počínal Michal Hrubý a pouze ve čtvrté jízdě se musel sklonit před uměním Jirky Hýži. Ten po prvním dnu figuroval na druhém místě a třetí v pořadí byl Michael Gubi z Rakouska.

0
0

Memoriál ing. Böhma

2005-05-10, Cintl Václav, jr.
Na Máchově jezeře pokračovala finařská sezóna dalším závodem pořádaným Sokolem Staré Splavy, a sice mem. ing. Böhma. Vzhledem k tomu, že se v tomto termínu jel též pohárový závod na Nových Mlýnech, sešlo se na startu jen 5 lodí. Závodilo se pouze v sobotu, neb v neděli foukal příliš silný vítr a finaři se rozhodli sledovat závody pouze ze břehu.
0
0

Michal Maier druhý v Hyeres

2005-05-05, Cintl Václav, jr.

Michal Maier si odskočil z přípravy týmu +39 na světový pohár do francouzského Hyeres. Jel se zde tradiční závod Semaine Olympique Française, který je i součástí série Eurolymp. Na startu se sešlo 31 závodníků a kvalita závodního pole byla vysoká, jak si může ověřit v přiložených výsledcích.

0
0

Cena Roudnice 2005

2005-04-22, Cintl Václav, jr.
Cenou Roudnice odstartoval na Máchově jezeře Český pohár třídy Finn pro rok 2005. Na startu pohárové sezóny se sešlo úctyhodných 25 finařů, což je nejvyšší účast za několik posledních let. Ke všemu byla ve větší míře zastoupená "mladá" krev, kterou potřebuje tato třída jako sůl.
0
0

Pohár HAAS+SOHN Rukov - reportáž

2005-04-14, Cintl Václav, jr.
O minulém víkendu odstartovala na Máchově jezeře finařská sezóna závodem Pohár HAAS+SOHN Rukov pořádaný Jachtklubem Česká Lípa. A byla to premiéra vcelku zdařilá, jen toho větru mohlo být více. Ale popořádku. Na startu se sešlo 18 finařů, což je velmi slušný počet i vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí. Na slavnostním zahájení závodu se sezóna otevírala stylově, a to přípitkem šampaňským. Bylo to též proto, poněvadž partnerská firma závodu slavila 10. výročí svého vzniku.
0
0

Pohár HAAS+SOHN Rukov - doplňující informace

2005-04-06, Cintl Václav, jr.
Ještě jsme tu s doplňkovými informacemi k průběhu závodu, resp. jeho společenské části. V sobotu po rozjížďkách bude rožněno a následně konzumováno asi tak 25 kilové sele, které bude ošetřovat a opatrovat známý kulinář Zbyněk Zanker, alias Bobik. Dále firma HAAS+SOHN Rukov na uhašení žízně dodala dva sudy Staropramen 10°, ze kterých si může každý dle libosti čepovat (samozřejmě zdarma). Plánovány jsou i po oba dva dny snídaně pro závodníky ve formě skromných švédských stolů. Takže se nebojte a doražte, bude o Vás dobře postaráno.
0
0

Copyright © 2001 - 2023, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.2