Aktuality

SKIRegatta - Krkonošům kraloval Zdeněk Gebhart

2006-01-28, Cintl Václav, jr.
Finařští nadšenci se již počtvrté sešli v lednu ve Vítkovicích, aby zde poměřili své lyžařské schopnosti v rámci zimní části SKIRegatty. Páteční počasí s mrznoucím deštěm a přívaly sněhu na horách slibovaly adrenalinový sport už při samotném příjezdu, což se částečně potvrdilo, ale všichni nakonec dorazili v pořádku. Někteří i řádně upraveni, takže jejich výkony u kulečníkového stolu byly zkrátka k popukání.
0
0

SKIREGATTA FINN 2006 - Výsledky

2006-01-23, Cintl Václav, jr.
Na webu jsou dostupné výsledky z letošní SKI Regatty. Králem hor se letos stal Zdeněk Gebhart, který vyhrál obě kola slalomu a v běhu na lyžích byl třetí. Ten vyhrál i přes nachlazení horký favorit Martin Plecitý. Výborně se dařilo i Ivo Slámovi. Podrobnou reportáž přinesou stránky v průběhu tohoto týdne. Zatím se můžete podívat na výsledky zde (ve formátu MS Excel).
0
0

Narodil se malý finař aneb Prezident otcem

2006-01-04, Cintl Václav, jr.
Těsně před koncem roku, 30. prosince, se narodil Prezidetu ALT Finn Jirkovi hýžovi a jeho manželce Evě syn Vítek. Přejememu hodně štěstí, zdraví a aby byl minimálně tak dobrý finař, jako jeho otec.
0
0

SKI REGATTA FINN 2006

2005-12-12, Cintl Václav, jr.
Do konce roku zbývá necelý měsíc, ve kterém můžeme v klidu zbilancovat letošní sezónu. Avšak již v lednu startuje sezóna nová čtvrtým ročníkem SKI Regaty. O víkendu 20.-22. ledna 2006 porovnají finaři své lyžařské umění v obřím slalomu a na běžkách (doufejme, že jim bude letos bude přát počasí). Počasí tréninku v tuzemsku zatím moc nepřeje a proto zůstává forma jednotlivých závodníků velkou neznámou. Někteří ji dozajista pilují na alpských ledovcích a budou ji chtít co nejlépe prodat. No uvidíme! Společenská stránka závodu bude ale stoprocentně opět na špičkové úrovni a proto na dalším ročníku SKI Regatty na brzkou shledanou! Skol!
0
0

Pálavská regata Home credit 2006 - info

2005-12-05, Zdeněk Chlup
Dámy a slečny, panové lodních tříd Laser S+R, Evropa, Finn a 420,
přibližně půl roku před zahájením Pálavské regaty 2006 byly zprovozněny její internetové stránky. Najdete zde ty nejdůležitější informace o regatě: Vypsání závodu, možnosti ubytovaní, přihlášku a další. Zvláště přihláška je velmi důležitá, jelikoš jako každý rok, závodnicí kteří se přihlásí prostřednictvím internetu mají výrazně nižší startovné.
0
0

Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.