Aktuality

Štít města Pardubic - výsledky

2005-11-07, Cintl Václav, jr.
Konečně ke mě doputovaly výsledky z posledního pohárového závodu štít města Pardubic. Výsledky si můžete prohlédnout zde nebo v sekci výsledky. Zítra budou na Web dopracovány výsledky poháru. Na vyžádání je mohu v předstihu poslat emailem v excelu.
0
0

Zakončení sezóny na Máchově jezeře přálo počasí

2005-10-13, Cintl Václav, jr.
Na Máchově jezeře se loučili finaři se sezónou přeloženým závodem Baban Cup I. A loučení to bylo vskutku povedené, k čemuž přispělo ideální jachtařské počasí. Předpověď slibovala slunečno, teplo a větrno, a to se vše naplnilo měrou vrchovatou počasí. V sobotu již od rána foukal čerstvý vítr, a tak byl start přesně ve dvanáct podle plánu.
0
0

Internatinal Finn Cup - Malcesine - Lago di Garda

2005-10-05, Lidařík Rudolf
Na italském jezeře Lago di Garda se jel u města Malcesine tradiční podzimní závod International Finn Cup.
Byl to třídenní závod, který se konal v termínu od 30.9. do 2.10. 2005. Startovalo v něm 58 závodníků z osmi zemí, včetně šesti Čechů. Závod byl vypsán na pět rozjížděk bez krtání.
0
0

Povedená Zlatá sekyrka

2005-10-05, Cintl Václav, jr.
Na Máchově jezeře se jel předposlední závod sezóny, Zlatá sekyrka, pořádaný YC Roudnice. Protože se v ten samý termín konal závod na Gardě a ani předpověď počasí nebyla příznivá, sešlo se na startu jen 8 pravověrných. Počasí ale nakonec přálo více než dosti.
0
0

Ruda Lidařík zářil na Gardě

2005-10-03, Cintl Václav, jr.
Na italském jezeře Lago di Garda se jel u města Malchesine tradiční podzimní závod International Finn Cup. Na start se postavilo 58 jezdců včetně početné ekipy českých finařů, kterých bylo celých šest! Závod se nadmíru vyvedl Rudovi Lidaříkovi, kterému tři čtvrtá místa, 10té a 13té vynesla grandiózní stříbrný plac. Sklonit se musel pouze před, podle výsledku suverénním, Mathiasem Millerem z Německa.
0
0

Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.