Aktuality

Sail Melbourne International Regatta

2003-01-15, Cintl Václav, jr.
U protinožců je léto i jachtařská sezóna v plném proudu. Kromě ostře sledovaného finále Luis Vuitton Cupu se jel v Austrálii závod světového poháru nejvyšší kategorie (ISAF Grade 1) a to Sail Melbourne Intenational Regatta.
0
0

Zakončení jachtařského roku 2002 v Palamós

2003-01-08, Cintl Václav, jr.
Mezi vánoci a silvestrem se v tomto již tradičním termínu jel poslední závod roku 2002 ve španělském Palamós. Tímto závodem byla rovněž zahájena sezóna 2003, neboť tento závod se započítává jako první do série Eurolymp tohoto roku.
0
0

Veselé vánoce a Šťastný Nový rok

2002-12-20, Cintl Václav, jr.
Jménem tvůrců našeho serveru bych Vám chtěl popřát klidné prožití svátků, vše nejlepší do nadcházejícího roku, mnoho sportovních, osobních i pracovních úspěchů a hlavně aby Vás jachting, zejména závodění na Finnu, i nadále bavil. My se Vám pokusíme ukrátit zimní čekání na další sezónu novinkami na našem serveru. Pozorný návštěvník našeho Webu již několik z nich jistě zaznamenal. Doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále. Sportu zdar a jachtingu zvlášť!
0
0

SKI Regata Finn 2003

2002-12-20, Cintl Václav, jr.
Po těžkých porodních bolestech se konečně zrodilo vypsání na dlouho avizovanou SKI Regatu. Prosím o pozorné čtení, neb došlo k pár korekcím původních plánů. Toto je již konečná verze.
0
0

Letecké dny na Máchově jezeře aneb Baban Cup III

2002-10-29, Cintl Václav, jr.

Poslední říjnový víkend se na Máchově jezeře uskutečnil poslední závod sezóny a byl to závěr, jak se patří. Počasí nám velmi přálo a v sobotu to byl opravdu zážitek, poněvadž vítr dosahoval v nárazech až 20ti m/s. Bylo rovněž relativně teplo (okolo 15ti stupňů), no a zázemí již tradičně na Mácháči vynikající. Ale všechno po pořádku.

0
0

Baban Cup II

2002-10-22, Cintl Václav, jr.
Na Máchově jezeře se jel předposlední závod sezóny, který se vskutku vydařil. A to jak po stránce sportovní, tak i po společenské. Závodu předcházelo dramatické bowlingové klání "staří vs. mladí", které se uskutečnilo v pátek večer v České Lípě. Ve velmi vyhecované atmosféře vyhráli nakonec mladí především zásluhou Denise Fröhlicha a jeho neuvěřitelných 205 bodů.
0
0

Copyright © 2001 - 2023, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.2