Aktuality

Jarní závod na Seči

2003-05-13, Karel Čajčík

V sobotu 10. 5 byla na Seči zahájena sezóna prvním "Jarním závodem". Zúčastnili se pouze závodníci třídy Finn, borci z dalších vypsaných tříd Evropa, Pirát a Optimist dali přednost jiným vodám.

0
0

Na Bohemii Cup i Finn !

2003-05-07, Cintl Václav, jr.

Na základě úspěšných rozhovorů s pořádajícím klubem Sokol Staré Splavy byl závod Bohemia Cup, který se koná v termínu 31. 5. - 1. 6., dodatečně vypsán i pro třídu Finn. V tomto termínu se nekoná žádný větší závod, takže se tím zaplní tato mezera. Závod je zároveň pro veterány posledním testem před Gold Cupem ve Schwerinu a je zařazen do Mácháčské ligy. Vypsání závodu si lze prohlédnout zde.

0
0

Mácháčská liga po 3. kole

2003-05-07, Cintl Václav, jr.

Mácháčské liga má v tomto ročníku již za sebou tři odjetá kola a na špici při neúčasti Michaela Maiera se usadili všichni favorité. Tabulce vévodí místní borec Roman Baban Babický (loni 2.), před brněnským reprezentantem Jirkou Hýžou (3.), který má však o závod míň, a na třetím místě se usadil vítěz historicky prvního ročníku Jirka Outrata.

0
0

Baban Cup I a finále SKIRegaty

2003-05-05, Cintl Václav, jr.
O víkendu se jel na Máchově jezeře úvodní závod série Baban Cupu a zároveň i jachtařská část SKIRegaty. Na startu bohužel chyběl vítěz lyžařské části Roman Teplý, který se kvůli pracovnímu vytížení na poslední chvíli omluvil. Na startu se i tak sešlo neuvěřitelných 24 finařů.
0
0

Semaine Olympique Française

2003-05-05, Cintl Václav, jr.
Minulý týden se jel další závod série Eurolymp ve francouzském Hyeres. Na startu se sešla opět kompletní světová špička a flotila čítala 60 finů. Podle fotek z Internetu začal závod pěkně z ostra ve velmi silném větru.
0
0

Copyright © 2001 - 2022, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.0.2