Aktuality

US Finn Olympic Pre-Trials

2003-02-21, Cintl Václav, jr.

Počátkem února se na Floridě uskutečnil předolympijský test amerických finařů. Závod byl zároveň součástí světového poháru se stupněm 2 a zůčastnilo se ho 31 finařů, kteří se sem přesunuli z předchozí regaty Rolex Miami.

0
0

Pozvánka na závody do Chorvatska

2003-02-20, Cintl Václav, jr.

Chorvatský finař a garant závodu Luksa Cicarelli zve všechny finaře na regatu Velikana Nagrada Jadrana do chorvatského Splitu. Závod pořádá YC Labud (tj. ten samý klub, který úspěšně pořádal loňský veteránský Gold Cup). Závod se pojede ve dvou kategoriích - elitní a veteránské, na jednom okruhu, ale s oddělenými starty.

0
0

Stickery na sezónu 2003

2003-02-18, Cintl Václav, jr.
Vážení závodníci. Je zde pro Vás naléhavá výzva. Sezóna se kvapem blíží a otázka stickerů nás nechávala dosud až příliš klidnými. O to je teď žhavější. Trošku se to podcenilo (za to se jménem výboru ALT Finn omlouvám), ale musí se to urychleně řešit!
0
0

Sail Auckland

2003-02-12, Cintl Václav, jr.
Světový pohár se vrátil opět na jižní polokouli a pokračoval závodem v dějišti Amerického poháru, resp. Luis Vuitton Cupu, v novozélandské metropoli Aucklandu. Pro finy byl tento závod klasifikován jako ISAF Grade 3, což je "svěťák" nejnižší kategorie.
0
0

Vydán nový světový žebříček ISAF Ranking

2003-02-11, Cintl Václav, jr.
Dne 5. února byl uveřejněn nový světový žebříček olympijských tříd. Ve třídě Finn nedošlo oproti minulému vydání (5. 12. 2002) na čele k žádným významným změnám. Na čele je stále Řek Emilios Papathanasiou, před Chorvatem Karlo Kuretem a Polákem Mateuszem Kusznierewiczem. V první desítce figuruje na osmém místě Michael Maier.
0
0

Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.