Aktuality

Nový žebříček ISAF

2003-05-13, Cintl Václav, jr.
Osmého května byl zveřejněn nový žebříček ISAF pro olympijské třídy. Ve třídě Finn se na první místo prodral Chorvat Karlo Kuret. Na paty mu šlape Polák Mateusz Kusznierewicz a třetí je doposud vedoucí muž rankingu Řek Emilios Papathanasiou. Největší posun vpřed zaznamenal fenomén loňské sezóny Brit Ben Ainslie, který se posunul z 15. místa na páté. První desítku tak v současnosti okupují hned tři Britové, kromě Ainslieho ještě čtvrtý Andrew Simpson a desátý Charlie Cumbley.
0
0

Memoriál Ing. Böhma

2003-05-13, Cintl Václav, jr.
Na Máchově jezeře se jel o uplynulém víkendu tradiční závod pořádaný Sokolem Staré Splavy Memoriál Ing. Böhma. Závodu se účastnila třída Finn a na startu se sešlo 12 závodníků mezi nimiž nechyběla ani současná česká jednička Michael Maier, který zde absolvoval zátěžový test po nedávném zranění kolena.
0
0

Jarní závod na Seči

2003-05-13, Karel Čajčík

V sobotu 10. 5 byla na Seči zahájena sezóna prvním "Jarním závodem". Zúčastnili se pouze závodníci třídy Finn, borci z dalších vypsaných tříd Evropa, Pirát a Optimist dali přednost jiným vodám.

0
0

Na Bohemii Cup i Finn !

2003-05-07, Cintl Václav, jr.

Na základě úspěšných rozhovorů s pořádajícím klubem Sokol Staré Splavy byl závod Bohemia Cup, který se koná v termínu 31. 5. - 1. 6., dodatečně vypsán i pro třídu Finn. V tomto termínu se nekoná žádný větší závod, takže se tím zaplní tato mezera. Závod je zároveň pro veterány posledním testem před Gold Cupem ve Schwerinu a je zařazen do Mácháčské ligy. Vypsání závodu si lze prohlédnout zde.

0
0

Mácháčská liga po 3. kole

2003-05-07, Cintl Václav, jr.

Mácháčské liga má v tomto ročníku již za sebou tři odjetá kola a na špici při neúčasti Michaela Maiera se usadili všichni favorité. Tabulce vévodí místní borec Roman Baban Babický (loni 2.), před brněnským reprezentantem Jirkou Hýžou (3.), který má však o závod míň, a na třetím místě se usadil vítěz historicky prvního ročníku Jirka Outrata.

0
0

Baban Cup I a finále SKIRegaty

2003-05-05, Cintl Václav, jr.
O víkendu se jel na Máchově jezeře úvodní závod série Baban Cupu a zároveň i jachtařská část SKIRegaty. Na startu bohužel chyběl vítěz lyžařské části Roman Teplý, který se kvůli pracovnímu vytížení na poslední chvíli omluvil. Na startu se i tak sešlo neuvěřitelných 24 finařů.
0
0

Copyright © 2001 - 2024, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.5