Aktuality

Pozvánka na Setkání Finnařů 2012

2012-07-02, Milan Hrnčál
Tímto si Vás dovoluji pozvat na již tradiční závod Setkání Finnařů 2012 na Seči. Všichni jste srdečne vítáni.
0
0

MČR - aktualizovaný leták

2012-06-19, Cintl Václav, jr.
Mistrovství ČR se letos koná na Lipně v srpnovém termínu, a sice od 16., resp. 17. srpna do 19. Místem konání je Lipno, obec Hůrka, areál Jezerní. Více informací naleznete v bulletinu zde: mcr2012_letak_cz.pdf
0
0

Michael Maier vyhrál počtvrté Finn World Masters

2012-06-03, Cintl Václav, jr.
Michael Maier vyhrál ve Walesu po čtvrté v kariéře Finn World Masters, a to opět naprosto suverénním zbůsobem. Z šesti odjetých rozjížděk jich vyhrál pět a ve škrtačce byl druhý. Stříbro bral Brit Allen Burrel a bronz Laurent Hay. Letos startovalo 133 lodí a narozdíl od předchozích ročníků jezdila celá flotila pohromadě.
0
0

MČR - termín konání 17.-19.8.2012

2012-05-31, Cintl Václav, jr.
Mistrovství ČR se letos koná na Lipně v srpnovém termínu, a sice od 16., resp. 17. srpna do 19. Místem konání je Lipno, obec Hůrka, areál Jezerní. Více informací naleznete v bulletinu zde: letak_mcr2012.pdf
0
0

SKIRegatta 2012 - celkové výsledky

2012-04-15, Cintl Václav, jr.

Pohárem HAAS+SOHN nedošlo pouze k zahájení Poháru ČR, ale byl jím završen též jubilejní desátý ročník SKI Regatty. Po rekordní účasti na zimní části ta jachtařská v tomto ohledu trochu pokulhávala, ale i tak se zúčastnilo celkem 32 závodníků a z nich 12 absolvovalo obě části.

0
0

Pohár HAAS+SOHN - reportáž

V půli dubna odstartoval letošní Pohár ČR třídy Finn na Máchově jezeře Pohárem HAAS+SOHN. Na startu se sešlo 21 závodníků, kteří během víkendu absolvovali v pěkných jachtařských podmínkách 5 rozjížděk. Závodu předcházelo páteční sledování finálového duelu Kometa Brno - Pardubice, kdy Brněnská enkláva měla jasně navrch a hlasitě pak slavila vítězství svých barev.