Aktuality

Pavlovská regata

2004-05-18, Cintl Václav, jr.
Na Nových Mlýnech pokračoval Český pohár druhým závodem, a to Pavlovskou regatou. Na startu se sešlo pouhých 15 lodí, ale to byla asi jediná skvrna na jinak vydařených závodech. Za oba víkendové dny se odjelo všech 6 plánovaných rozjížděk za dobrých až velmi dobrých větrných podmínek.
0
0

Memoriál Ing. Böhma

2004-05-14, Cintl Václav, jr.
Závody na Máchově jezeře pokračovali o minulém víkendu Memoriálem Ing. Böhma. Většina finařů si vzala oddychový čas před dalším pohárovým závodem na Nových Mlýnech, a tak se na startu sešlo jen sedm lodí. Nakonec se z toho vyklubal docela zajímavý závod.
0
0

Baban Cup II

2004-05-12, Cintl Václav, jr.

První květnový víkend se jel na Máchově jezeře druhý díl ze série Baban Cupu. Na startu sešlo 12 finařů, mezi nimiž se překvapivě objevil i pardubický skoroveterán Jirka Lejhanec ml. Podařilo se odjet 5 rozjížděk, jejichž povětrnostní podmínky silně připomínaly Cenu Roudnice, která se jela před 14 dny.

0
0

Důležité upozornění

2004-05-11, Cintl Václav, jr.
Při nadcházejícím pohárovém závodě na Nových Mlýnech budou vybírány členské příspěvky ALT Finn na tento rok. Zaplacení těchto příspěvků bude podmínkou startu na tomto a ostatních pohárových závodech. Příspěvky jsou stále 300,- Kč a můžete je platit přímo na Mlýnech buď u Jirky Hýži nebo u Jirky Outraty.
Jiří Hýža
Předseda ALT Finn
0
0

Cena Roudnice a SKI Regata

2004-05-11, Cintl Václav, jr.

V půlce dubna se jel na Máchově jezeře první pohárový závod letošní sezóny Cena Roudnice. Závod byl zároveň i součástí SKI Regaty, a možná i proto se na startu sešlo úctyhodných 20 závodníků, včetně reprezentantů a kompletní domácí špičky. Chyběli jen letos stávkující Pumpy.

0
0

Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.