0
0

NZ Olympic Sail

2003-03-18, Cintl Václav, jr.
V uplynulém týdnu se jela na Novém Zélandě další velká regata olympijských tříd. Pro třídu Finn však nebyla zařazena do seriálu světového poháru, proto se jí zůčastnili jen čtyři závodníci. Událostí číslo jedna byl návrat Craiga Monka na Finna, bronzového z olympiády v Barceloně 1992, po níž opustil okruhový jachting, aby absolvoval Americký pohár v posádkách týmů Nového Zélandu a One World.
0
0

Soustředění na Máchově jezeře

2003-03-14, Cintl Václav, jr.
Sezóna už pomalu klepe na dveře a každý správný finař již hoří nedočkavostí, až se konečně bude moci projet na své loďce-šipce. Pro zkrácení tohoto čekání jsme připravili na Máchově jezeře tradiční předsezónní soustředění.
0
0

Semaine Internationale de Cannes

2003-03-10, Cintl Václav, jr.
U městečka, které je proslavené světoznámým filmovým festivalem, se jela na přelomu února a března početně velmi obsazená regata. Na startovní čáře se sešlo 70 lodí, což je v této roční době naprosto neuvěřitelné.
0
0

Americký pohár poprvé do Evropy

2003-03-04, Cintl Václav, jr.
Americký pohár putuje poprvé ve své 152 leté historii do Evropy zásluhou švýcarské lodi Alinghi. Ta ve finále porazila jasně obhájce titulu, loď Nového Zélandu, 5:0. Za jejím úspěchem stojí též dva bývalí špičkový finaři.
0
0

Mistrovství Nového Zélandu

2003-02-25, Cintl Václav, jr.
Na přelomu ledna a února se jelo v zátoce Murray's Bay u North Shore City Mistrovství Nového Zélandu. Na strupních vítězů stanuli Evropané, kteří zde traví zimní sezónu. Terpve na čtvrtém místě se umístil Novozélanďan Clifton Webb.