Aktuality

Úspěch Romana Babického na Mistrovství Německa

2003-10-06, Cintl Václav, jr.
Minulý týden se konalo Mezinárodní Mistrovství Německa olympijských tříd v zátoce u města Flensburg. Ve třídě Finn se této regaty zúčastnil také jeden český závodník, jmenovitě Roman Babický z Jachtklubu Česká Lípa, a nutno říci, že dal o sobě pořádně vědět. Na startu se sešlo 69 závodníků s kompletní německou špičkou.
0
0

Zprávy z Mácháče - závody v říjnu budou

2003-10-02, Cintl Václav, jr.

Poslední dva zářijové víkendy bylo na Máchově jezeře rušno, protože se zde ženil finař Alan Lorenz. Přesněji řečeno, předposlední víkend se nesl ve znamení jeho rozlučky ze svobodou a o prošlém víkendu pak vstoupil do svazku manželského. Rozlučka a ještě countrybál u Splaváků zapříčinil, že ačkoliv se do závodu Modrá vlajka přihlásilo 10 finařů, tak nakonec se ani jeden na vodu nevydal, za což se Hance Trajerové ještě jednou dodatečně omlouváme.

0
0

MS v Cadizu - 5. a 6. den, aneb olympijská jistota

2003-09-24, Michal Hrubý

V Cadizu je dobojováno. Titul Mistra světa obhájil po velkém boji obhájil Brit Ben Ainslie, před zle dotírajícím španělem Rafaelem Tujillem a dalším ostrovanem Andrew Simpsnem. Naši splnili očekávání a vybojovali účastnické místo na Olympijských hrách v Athénách 2004, konkrétně 22. místo Michaela Maiera v celkovém pořadí znamenalo v sedmé místo mezi 11 kvalifikujícími se národy. Tuto jistotu už měl Michael před poslední rozjížďkou po vydařeném pátém dni, ke kterému nám následující komentář poslal Michal Hrubý.

0
0

MS v Cadizu - 3. a 4. den

2003-09-22, Cintl Václav, jr.

V pátek a v neděli pokračovalo v Cadizu Mistrovství světa dalšími čtyřmi rozjížďkami. Náš reprezentant a zároveň zpravodaj Michal Hrubý k nim napsal následující komentáře.


0
0

MS v Cadizu - 2. den

2003-09-19, Cintl Václav, jr.

Včera pokračovalo MS v Cadizu dvěma rozjížďkami. Michal Hrubý k tomu napsal: "Včera jsme ujeli dvě rozjížďky a na vodě strávili 8 hodin.V první rozjížďce jsme jeli 4x nahoru a cil byl ještě k tomu dole. Druhá rozbila o jedno cele kolo kratší. Michal je zatím celkové 20 a včera si stěžoval ze mu to na zaďáka nešlo a ztrácel. Já jsem 40 a včera jsem jel dvě vyrovnané rozjížďky 36, 37. Vítr byl opět celkem silný (14 - 25 uzlů). Večer jsme toho měli oba dva dost.

0
0

Copyright © 2001 - 2022, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.0.2