Aktuality

Zakončení jachtařského roku 2002 v Palamós

2003-01-08, Cintl Václav, jr.
Mezi vánoci a silvestrem se v tomto již tradičním termínu jel poslední závod roku 2002 ve španělském Palamós. Tímto závodem byla rovněž zahájena sezóna 2003, neboť tento závod se započítává jako první do série Eurolymp tohoto roku.
0
0

Veselé vánoce a Šťastný Nový rok

2002-12-20, Cintl Václav, jr.
Jménem tvůrců našeho serveru bych Vám chtěl popřát klidné prožití svátků, vše nejlepší do nadcházejícího roku, mnoho sportovních, osobních i pracovních úspěchů a hlavně aby Vás jachting, zejména závodění na Finnu, i nadále bavil. My se Vám pokusíme ukrátit zimní čekání na další sezónu novinkami na našem serveru. Pozorný návštěvník našeho Webu již několik z nich jistě zaznamenal. Doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále. Sportu zdar a jachtingu zvlášť!
0
0

SKI Regata Finn 2003

2002-12-20, Cintl Václav, jr.
Po těžkých porodních bolestech se konečně zrodilo vypsání na dlouho avizovanou SKI Regatu. Prosím o pozorné čtení, neb došlo k pár korekcím původních plánů. Toto je již konečná verze.
0
0

Letecké dny na Máchově jezeře aneb Baban Cup III

2002-10-29, Cintl Václav, jr.

Poslední říjnový víkend se na Máchově jezeře uskutečnil poslední závod sezóny a byl to závěr, jak se patří. Počasí nám velmi přálo a v sobotu to byl opravdu zážitek, poněvadž vítr dosahoval v nárazech až 20ti m/s. Bylo rovněž relativně teplo (okolo 15ti stupňů), no a zázemí již tradičně na Mácháči vynikající. Ale všechno po pořádku.

0
0

Baban Cup II

2002-10-22, Cintl Václav, jr.
Na Máchově jezeře se jel předposlední závod sezóny, který se vskutku vydařil. A to jak po stránce sportovní, tak i po společenské. Závodu předcházelo dramatické bowlingové klání "staří vs. mladí", které se uskutečnilo v pátek večer v České Lípě. Ve velmi vyhecované atmosféře vyhráli nakonec mladí především zásluhou Denise Fröhlicha a jeho neuvěřitelných 205 bodů.
0
0

Bývalí finaři kralují třídě Star

2002-10-17, Cintl Václav, jr.
Nadpis možná zní trochu nadneseně, ale téměř se blíží pravdě. Na nedávno skončeném Mistrovství Evropy v Itálii zvítězil ještě do nedávna aktivní špičkový finař, šved Fredrik Loof. I v dalším pořadí se jachtaři, kteří ještě nedávno "sedlali" fina, neztratili. Celkově pátý byl olympijský vítěz ze Sydney Brit Ian Percy, desátý pak Rakušan Hans Spitzauer a jedenáctý Francouz Xavier Rohart.
0
0

Copyright © 2001 - 2024, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
App version: 1.2.5