Finn závody 2016

2016
89 závodů
ctlNázev závoduDatumMísto konáníKoeficient
161701Pohár Noprosu
2016-04-02Máchovo jezero3
164244Rybnickie regaty zeglarskie
2016-04-09Rybnik (Polsko)4
161602Cena Roudnice
2016-04-09Máchovo jezero3
161204Regata Neumann Institut
změna termínu
2016-04-09Vranská přehrada1
162401Jarní závod
2016-04-16Štěrkovna Hlučín
162104Krajský přebor
2016-04-16Brněnská přehrada
161702Pohár Haas+Sohn
2016-04-16Máchovo jezero7
162201Jarní závod
2016-04-16Chomoutov2
162402Cena Olešné
závod zrušen bez náhrady
2016-04-23Olešná
161203Jarní závod
2016-04-23Turyňský rybník2
161406O cenu Plzeňské teplárenské
2016-04-23Bolevecký rybník2
162111To je celá to je půl
2016-04-30Brněnská přehrada3
161704Mem. Ing. Böhma
2016-04-30Máchovo jezero2
162114M.B.Keramika Pálavská regata 2016
2016-05-06Nové Mlýny8
161407Cena Ziosu
2016-05-07Bolevecký rybník1
MWC2016Finn World Masters 2016
2016-05-13Lago di Garda (Torbole), ITA24
161707Mem. Bruno Hámy
2016-05-14Máchovo jezero
161206Župní přebor
2016-05-14Vranská přehrada2
161902Mem. T.Dymáka
2016-05-14Seč2
162405Hornický kahan
závod se neodjel pro bezvětří
2016-05-21Žermanice
161708Sdružený krajský přebor KSJ 16+17
2016-05-21Máchovo jezero1
164301Delta Lloyd Regatta
2016-05-24Medemblik, NED
161207Cena YC Kladno a kraj. Přebor Spl.
2016-05-28Turyňský rybník
162407Velká cena Ostravy
2016-05-28Žermanice3
161208YC Kladno Finn Race
bezvětří - závod se neodjel
2016-06-04Jesenice
162408Bobova regata
2016-06-04Petrův rybník2
161804Odysseův pohár II
VPOZ
2016-06-11Rozkoš
161507Stříbrná plachetnice
2016-06-11Jesenice4
162409Mladý vítr
2016-06-11Těrlicko3
164202Kieler Woche
2016-06-18Kiel
161108Cena CERE
2016-06-18Nechranice7
162411Modrá stuha Českého Těšína
2016-06-18Těrlicko4
161404Cena Lokomotivy
2016-06-18Bolevecký rybník1
164005Internationale Schweizermeisterschaft Fi
2016-06-22Thunersee12
162203Memoriál M.Kouřila
závod zrušen
2016-06-25Chomoutov
161209Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q
2016-06-25Orlík - Velký Vír4
161906O perníkovou chaloupku
2016-06-25Seč2
161210Krajský Přebor Stř.Kraje
2016-06-27Orlík - Velký Vír3
161211Přebor ČOS-dálková plavba
2016-06-29Orlík3
161710Czech Finn Masters
2016-07-01Máchovo jezero3
161410Cena Prazdroje
2016-07-02Hracholusky2
164273FinnDuel
2016-07-03Wolfgangsee10
161411MS Hracholusek
2016-07-05Hracholusky3
162412Bermuda Cup
2016-07-09Slezská Harta3
161508Porcelán cup
2016-07-09Jesenice2
161414Letní Hracholusky
2016-07-16Hracholusky2
164307Finn Bayern Cup 2016
2016-07-23Tegernsee8
161212Prázdniny v půli
2016-07-29Turyňský rybník2
162415Beskydská regata
závod byl z technických důvodů zrušen
2016-07-30Žermanice
161413MS Hnačova
2016-07-30Hnačov2
1618054 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 31.7.
2016-07-30Rozkoš1
162205Mohelnická regata
2016-07-30Moravičany1
161213Modrá stuha ZC Kladno
2016-07-31Turyňský rybník3
160001Olympijske Hry Rio 2016
2016-08-08Rio de Janeiro, BRA
161613Cena Duchcova
přesun Evr-4K ze závodu 161604
2016-08-13Oldřichov
161908Štít města Pardubic
závod se neodjel
2016-08-13Seč
162140Finlandia Cup
VPOZ, změna termínu
2016-08-13Jedovnice1
161408Letní závod
2016-08-13Bolevecký rybník1
161615Dálková plavba
2016-08-17Oldřichov3
161618Regata Petra Zouhara
2016-08-20Oldřichov
162417Olešná regata
2016-08-20Žermanice
161909Modrá vlajka Seče
2016-08-20Seč4
164302Finn Schwerpunkt 2016
2016-08-20Seewalchen am Attersee4
161514Modrá stuha Jesenice
2016-08-20Jesenice2
167034Austrian Meisterschaft
2016-08-26Attersee, AUT12
161412Konec na Hrachách
2016-08-27Hracholusky
162418Hornická regata
2016-09-03Žermanice3
OH2016Olympic Games 2016
2016-09-09Rio de Janeiro
161205Pohár Sosios
změna termínu
2016-09-10Vranská přehrada2
162422Závod Finařských nadějí před MMČR 2016
nově vložený závod
2016-09-10Petrův Rybník1
163225Finn Masters Europa Cup 2016
2016-09-11Balaton (Tihany) 18
162174MMČR FINN 2016
2016-09-16Nové Mlýny12
161718Lighthouse Cup
2016-09-17Máchovo jezero
161504Švestková regata
2016-09-17Jesenice3
162420FLEXIMONT Cup
VPOZ
2016-09-17Štěrkovna Hlučín1
161217Zhasnutý kahan
změna termínu
2016-09-24Turyňský rybník
161218Veteránská regata- mem. J Sosnovce
2016-09-24Vranská přehrada2
164019Internationale Deutsche Meisterschaft
2016-09-28Chiemsee12
161219Svatováclavský závan - Závod OH nadějí 3
2016-09-28Turyňský rybník3
ITA001International Finn Cup
2016-09-30Lago di Garda, ITA5
162421Hlučínská regata
přesun koef. Fb-3M ze závodu 16-2169
2016-10-01Štěrkovna Hlučín3
161409Cena Primátora
2016-10-01Bolevecký rybník2
162209O kuře na rožni
JK Olomouc
2016-10-08Plumlov
161720Baban Cup
2016-10-08Máchovo jezero7
161221Pohár 154 let Sokola
2016-10-08Vranská přehrada2
161405Modrá Stuha Boleváku
2016-10-08Bolevecký rybník1
164315Pohár Slovana
2016-10-15Senec4
162206Burčáková regata
závod z technických důvodů zrušen
2016-10-22Chomoutov
161629Zlatá sekyrka
závod z technických důvodů zrušen
2016-10-29Labe Roudnice
Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.