Finn závody 2018

2018
94 závodů
ctlNázev závoduDatumMísto konáníKoeficient
184136ME Finn
2018-03-09Cadiz, spain24
18405549 TROFEO S.A.R. PRINCESA SOFIA IBEROSTAR
2018-03-30Mallorca14
181701Pohár Noprosu
2018-03-31Máchovo jezero1
181702Finn premiera
2018-04-07Máchovo jezero3
182201Jarní závod
změna termínu na základě žádosti pořadatele
2018-04-07Chomoutov3
184111Frühjahrs-Cup 2018
2018-04-07Müggelsee0
181703Pohár Haas+Sohn
2018-04-14Máchovo jezero7
182401Jarní závod
2018-04-14Štěrkovna Hlučín1
182402Cena Olešné
2018-04-21Olešná3
181203Jarní závod
2018-04-21Turyňský rybník2
181403Cena Atawa
2018-04-21Bolevák1
182108M.B.Keramika - Palavská regata
2018-04-28Nové Mlýny8
181705Mem. Ing. Böhma
2018-04-28Máchovo jezero2
181404Cena Ziosu
2018-04-28Bolevák1
184032Jollenregatta
bez účasti finn
2018-04-28Mammern0
181204Pohár SOSIOS
2018-05-05Vranská Přehrada2
181205Regata Neumann Institut
2018-05-08Vranská Přehrada1
182202Májový Závod
2018-05-12Chomoutov4
181206Sletový župní přebor
2018-05-12Vranská Přehrada2
181706Mem. Bruno Hámy
2018-05-12Máchovo jezero2
184030Finn World Masters 2018
2018-05-18El Balis, SPA24
181502Krajský přebor
2018-05-19Jesenice4
181707Sdružený krajský přebor KSJ 16+17
2018-05-19Máchovo jezero4
182203Bleděmodrá stuha Plumlova
2018-05-19Plumlov2
182403Hornický kahan
bez účasti finn
2018-05-19Žermanice2
182405Velká cena Ostravy
2018-05-26Žermanice3
181207Pohár YC Kladno
2018-06-02Turyňský rybník3
181903Memoriál Tomáše Dymáka
2018-06-02Seč2
182406Bobova regata
2018-06-02Petrův rybník2
181208YC Kladno Finn Race
závod se neodjel - bezvětří
2018-06-09Jesenice7
181805Odysseův pohár II.
bez účasti finn
2018-06-09Rozkoš1
181121Nechranický skluz
závod se neodjel - bezvětří
2018-06-16Nechranice - CERE7
181905O perníkovou chaloupku
2018-06-16Seč2
182407Modrá stuha Českého Těšína
bez účasti finn
2018-06-16Těrlicko1
184018Kieler Woche
2018-06-21Kiel14
184031Finnduell, ÖSTM Finn 2018
2018-06-22Wolfgangsee, Austria10
182130Veteran Cup Finn
2018-06-22Brněnská přehrada3
181209Memoriál Josefa Šenkýře
2018-06-23Orlík - Velký Vír2
182205Červnový závod
2018-06-23Chomoutov2
182408Mladý vítr
bez účasti finn
2018-06-23Těrlicko2
181210Středočeský krajský přebor
závod se neodjel - bezvětří
2018-06-25Orlík - Velký Vír2
181211Sletový přebor ČOS- dálková plavba
2018-06-27Orlík - Velký Vír3
18411026. mistrovství v Brandenbursku Schwielochsee
2018-06-30Schwielochsee8
181406Cena Prazdroje
2018-06-30Hracholusky2
181407MS Hracholusek
2018-07-05Hracholusky3
182409Bermuda CUP
2018-07-07Slezská Harta4
181408Letní Hracholusky
2018-07-14Hracholusky2
182206Mohelnická regata
bez účasti finn
2018-07-21Moravičany2
182411Prázdninový závod
2018-07-21Štěrkovna Hlučín2
181409Modrá Stuha Boleváku
2018-07-21Bolevák1
184046Finn Oberland Pütz
2018-07-28Starnberger See, GER3
181212Modrá stuha YC Kladno
2018-07-28Turyňský rybník2
181410Modrá stuha Hnačova
2018-07-28Hnačov2
1818064 hodiny Rozkoše
bez účasti finn
2018-07-28Rozkoš1
184062Hempel sailing world championships aarhus 2018
2018-07-30Aarhus36
181611Cena Duchcova
bez účasti finn
2018-08-04Oldřichov1
184109IDM 2018 - Bodensee
2018-08-07Bodensee12
181613Dálková plavba
2018-08-08Oldřichov3
181910Štít města Pardubic
bez účasti finn
2018-08-11Seč3
182142Veletržní regata
2018-08-11Brněnská přehrada3
181411Memoriál Honzy Procházky
2018-08-11Bolevák1
181615Regata Petra Zouhara
bez účasti finn
2018-08-11Oldřichov1
181911Modrá vlajka Seče
2018-08-18Seč4
181508Modrá stuha
2018-08-18Jesenice2
182174Finnlandia Cup
2018-08-181
184144Championat de France Finn 2018
2018-08-19LaRochelle12
184135U23 world championship - silver cup
2018-08-25koper, slo24
187014Rofi Pokal
2018-08-25Attersee, AUT7
182413Olešná regata - mem. Václava Klementa
2018-08-25Olešná2
181509Femina regata
bez účasti finn
2018-08-25Regent1
181326MMČR FINN
2018-08-30Lipno - Kovářov12
182414Hornická regata
závod zrušen z technických důvodů
2018-09-01Žermanice2
181412Konec na Hrachách
2018-09-01Hracholusky1
182415OMA Cup
2018-09-08Olešná1
1841142018 Finn European Masters
2018-09-10Split, CRO18
181510Švestková regata
přesun koef. Fin-7P z neodjetého závodu 181208
2018-09-15Jesenice7
182416FLEXIMONT Cup
závod se neodjel pro bezvětří
2018-09-15Štěrkovna Hlučín1
18410862. Hungarian Finn Championship
2018-09-20Balaton12
182211Podzimní závod
nově vložený závod
2018-09-22Chomoutov2
181718Lighthouse Cup
2018-09-22Máchovo jezero1
184106International Finn Cup - 15° Trofeo Andrea Menoni
2018-09-28Lago di Garda10
181218Svatováclavský závan
2018-09-28Turyňský rybník3
181217Veteránská regata
2018-09-28Vranská Přehrada2
181219Zhasnutý kahan-krajský přebor Finn
2018-09-29Turyňský rybník4
181413Cena Primátora
2018-09-29Bolevák2
181721Baban Cup
2018-10-06Máchovo jezero3
182421Hlučinská Regata I.
2018-10-06Štěrkovna Hlučín3
181414Cena Lokomotivy
závod se neodjel pro bezvětří
2018-10-06Bolevák1
184132Pohár Slovana
2018-10-13Senec4
181221Pohár 156 let Sokola
2018-10-13Vranská Přehrada1
182417Hlučínská regata II.
bez účasti finn
2018-10-13Štěrkovna Hlučín1
184115SCHWEIZER MEISTERSCHAFT MORGES
2018-10-17MORGIEN, SWISS12
182210O kuře na rožni
2018-10-20Chomoutov2
1841392018 Winter series
2018-11-16Athens4
Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.