Finnařské závody 2019

Počet závodů: 72
CTL Datum Název závodu Místo
191701 30.03.2019 Pohár Noprosu 3 Máchovo jezero
191702 06.04.2019 Finn premiera 3 Máchovo jezero
191703 13.04.2019 Pohár Haas+Sohn 7 Máchovo jezero
192201 20.04.2019 Jarní závod - mem. M. Kouřila 3 Chomoutov
191402 20.04.2019 Cena Atawa 1 Bolevák
191203 23.04.2019 Jarní závod 2 Turyňský rybník
192401 27.04.2019 Cena Olešné 3 Olešná
191706 27.04.2019 Mem. Ing. Böhma 2 Máchovo jezero
191403 27.04.2019 Cena Ziosu 1 Bolevák
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata 8 Nové Mlýny
191204 04.05.2019 Regata Neumann Institut 1 Vranská přehrada
191205 05.05.2019 Pohár SOSIOS 1 Vranská přehrada
191707 11.05.2019 Mem. Bruno Hámy 2 Máchovo jezero
192202 11.05.2019 Májový závod 2 Chomoutov
191803 18.05.2019 Pohár města Česká Skalice 7 Rozkoš
191708 18.05.2019 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 4 Máchovo jezero
191206 18.05.2019 Župní přebor 2 Vranská přehrada
191901 18.05.2019 Memoriál Tomáše Dymáka 2 Seč
192402 18.05.2019 Hornický kahan 1 Žermanice
191503 25.05.2019 Stříbrná plachetnice 4 Jesenice
191207 25.05.2019 Pohár YC Kladno 3 Turyňský rybník
192404 25.05.2019 Velká cena Ostravy 3 Žermanice
192002 01.06.2019 Pohár o Velké Dářko 7 Velké Dářko
191405 01.06.2019 Štít města Plzně 1 Bolevák
192406 01.06.2019 Jarní závod 1 Štěrkovna Hlučín
07.06 - 14.06.2019 World Masters Kodaň, DEN
191504 08.06.2019 Modrá stuha Regentu 2 Regent
192408 15.06.2019 Mladý vítr 3 Těrlicko
191903 15.06.2019 O perníkovou chaloupku 2 Seč
191805 15.06.2019 Odysseův pohár II. 1 Rozkoš
192410 21.06.2019 Veteran CUP Finn 3 Olešná
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře 2 Orlík - Velký Vír
191210 24.06.2019 Středočeský krajský přebor 4 Orlík - Velký Vír
191211 26.06.2019 Přebor ČOS - dálková plavba 3 Orlík - Radava
192204 29.06.2019 Červnový závod 4 Chomoutov
191406 29.06.2019 Cena Prazdroje 2 Hracholusky
191407 05.07.2019 Modrá stuha Hracholusek 3 Hracholusky
191506 06.07.2019 Porcelán cup 1 Jesenice
192411 13.07.2019 Bermuda CUP 4 Slezská Harta
191408 13.07.2019 Letní Hracholusky 1 Hracholusky
191409 27.07.2019 Modrá Stuha Hnačova 2 Hnačov
191806 27.07.2019 4 hodiny Rozkoše 1 Rozkoš
191212 03.08.2019 Modrá stuha YC Kladno 2 Turyňský rybník
191904 10.08.2019 Štít města Pardubic 3 Seč
192415 10.08.2019 Modrá stuha Českého Těšína 2 Těrlicko
191410 10.08.2019 Letní závod 1 Bolevák
191612 10.08.2019 Cena Duchcova 1 Oldřichov
191614 14.08.2019 Dálková plavba 3 Oldřichov
197014 17.08.2019 ROFI POKAL 7 Attersee - Rakousko
191905 17.08.2019 Modrá vlajka Seče 4 Seč
191411 17.08.2019 Modrá stuha Boleváku 2 Bolevák
192416 17.08.2019 Olešná regata - mem. Václava Klementa 2 Olešná
191616 17.08.2019 Regata Petra Zouhara 1 Oldřichov
191510 24.08.2019 Modrá stuha Jesenice 1 Jesenice
191324 31.08.2019 Frymburský pohár 7 Lipno - Kovářov
191412 31.08.2019 Konec na Hrachách 2 Hracholusky
191217 07.09.2019 Záplavsky závan 3 Turyňský rybník
192417 07.09.2019 FLEXIMONT Cup 3 Štěrkovna Hlučín
11.09 - 15.09.2019 European Masters Schwerin, GER
191511 14.09.2019 Švestková regata 3 Jesenice
192209 14.09.2019 Bleděmodrá stuha Plumlova 2 Plumlov
191717 14.09.2019 Lighthouse Cup 1 Máchovo jezero
192156 20.09.2019 MČR 12 Nové Mlýny
191219 21.09.2019 Veteránská regata 1 Vranská přehrada
191220 28.09.2019 Zhasnutý kahan 2 Turyňský rybník
192421 28.09.2019 Hornická regata 2 Žermanice
191721 05.10.2019 O pohár pivovaru Kocour 3 Máchovo jezero
191413 05.10.2019 Cena Primátora 2 Bolevák
192422 05.10.2019 Hlučínská regata 2 Štěrkovna Hlučín
191222 12.10.2019 Pohár 157 let Sokola 2 Vranská přehrada
191414 12.10.2019 Cena Lokomotivy 1 Bolevák
192211 19.10.2019 O kuře na rožni 2 Chomoutov

Legenda: Červeně zvýrazněné závody mají koeficint 7 a vyšší.