Finn závody 2019

2019
89 závodů
ctlNázev závoduDatumMísto konáníKoeficient
191701Pohár Noprosu
2019-03-30Máchovo jezero3
191702Finn premiera
2019-04-06Máchovo jezero3
191703Pohár Haas+Sohn
2019-04-13Máchovo jezero7
192201Jarní závod - mem. M. Kouřila
2019-04-20Chomoutov3
191402Cena Atawa
2019-04-20Bolevák1
194167Wannsee Cup - RL 1,05
2019-04-27Wansse7
192401Cena Olešné
2019-04-27Olešná3
191706Mem. Ing. Böhma
2019-04-27Máchovo jezero2
191403Cena Ziosu
2019-04-27Bolevák1
192107M.B Keramika Pálavská regata
2019-05-03Nové Mlýny7
191204Regata Neumann Institut
2019-05-04Vranská přehrada1
191205Pohár SOSIOS
2019-05-05Vranská přehrada1
191707Mem. Bruno Hámy
finn neodjeto
2019-05-11Máchovo jezero2
192202Májový závod
2019-05-11Chomoutov2
191803Pohár města Česká Skalice
2019-05-18Rozkoš7
191708Sdružený krajský přebor KSJ 16+17
2019-05-18Máchovo jezero4
191203Jarní závod
změna termínu
2019-05-18Turyňský rybník2
191206Župní přebor
2019-05-18Vranská přehrada2
191901Memoriál Tomáše Dymáka
2019-05-18Seč2
192402Hornický kahan
bez účasti finn
2019-05-18Žermanice1
191503Stříbrná plachetnice
2019-05-25Jesenice4
191207Pohár YC Kladno
2019-05-25Turyňský rybník3
192404Velká cena Ostravy
2019-05-25Žermanice3
192002Pohár o Velké Dářko
2019-06-01Velké Dářko7
191405Štít města Plzně
2019-06-01Bolevák1
192406Jarní závod
2019-06-01Štěrkovna Hlučín1
194079Hempel World Cup Series Final 2019
2019-06-02Marseille, FRA16
194104Finn World Masters
2019-06-07Copenhagen - Skovshoved24
192424FINN 24
závod 24 hodin
2019-06-07Petrův rybník - Krnov3
191504Modrá stuha Regentu
2019-06-08Regent2
192408Mladý vítr
2019-06-15Těrlicko3
191903O perníkovou chaloupku
2019-06-15Seč2
191805Odysseův pohár II.
bez účasti finn
2019-06-15Rozkoš1
192410Veteran CUP Finn
2019-06-21Olešná3
191209Memoriál Josefa Šenkýře
2019-06-22Orlík - Velký Vír2
191210Středočeský krajský přebor
2019-06-24Orlík - Velký Vír4
191211Přebor ČOS - dálková plavba
2019-06-26Orlík - Radava3
19416827. Braniborské mistrovství - RL1,10
2019-06-29Schwielochsee7
192204Červnový závod
2019-06-29Chomoutov4
191406Cena Prazdroje
2019-06-29Hracholusky2
194103Championnat de France Finn
2019-07-03Canet en Roussillon12
191407Modrá stuha Hracholusek
2019-07-05Hracholusky3
192411Bermuda CUP
2019-07-06Slezská Harta4
191506Porcelán cup
bez účasti finn
2019-07-06Jesenice1
191408Letní Hracholusky
2019-07-13Hracholusky1
194120Oberland-Pütz
2019-07-20Starnberger See10
194115Finn Bayern Cup 2019
2019-07-27Tegernsee7
191409Modrá Stuha Hnačova
2019-07-27Hnačov2
1918064 hodiny Rozkoše
bez účasti finn
2019-07-27Rozkoš1
191212Modrá stuha YC Kladno
2019-08-03Turyňský rybník2
194129Veľká cena Slovenska 2019
2019-08-09Oravská priehrada, SVK4
191904Štít města Pardubic
Finn neodjeto
2019-08-10Seč3
191410Letní závod
2019-08-10Bolevák1
191612Cena Duchcova
bez účasti finn
2019-08-10Oldřichov1
191614Dálková plavba
2019-08-14Oldřichov3
197014Finn Trophy Attersee
2019-08-17Attersee, AUT7
191905Modrá vlajka Seče
2019-08-17Seč4
191411Modrá stuha Boleváku
2019-08-17Bolevák2
192416Olešná regata - mem. Václava Klementa
2019-08-17Olešná2
191616Regata Petra Zouhara
bez účasti finn
2019-08-17Oldřichov1
192170Finnlandia Cup
2019-08-17Jedovnice1
194163Finn Dinghy IÖSTM
2019-08-23Traunsee, AUT12
194166Finn State Championship 2019
2019-08-23Traunsse4
191510Modrá stuha Jesenice
2019-08-24Jesenice1
191324Frymburský pohár
2019-08-31Lipno - Kovářov7
194165Golden Finn
2019-08-31Pöhl4
192415Modrá stuha Českého Těšína
změna termínu
2019-08-31Těrlicko2
191412Konec na Hrachách
2019-08-31Hracholusky2
191217Záplavsky závan
2019-09-07Turyňský rybník3
192417FLEXIMONT Cup
2019-09-07Štěrkovna Hlučín3
194164Finn European Masters 2019
2019-09-11Schwerin, GER18
194170Weinlese Regatta
2019-09-14Neusiedlersee (Neusiedel am See) Rakousko7
191511Švestková regata
2019-09-14Jesenice3
192209Bleděmodrá stuha Plumlova
2019-09-14Plumlov2
191717Lighthouse Cup
bez účasti finn
2019-09-14Máchovo jezero1
194162Mistrovství Maďarska - FINN-DINGI MAGYAR BAJNOKSÁG
2019-09-19Balaton12
192156MČR 2019
2019-09-20Nové Mlýny12
191219Veteránská regata
2019-09-21Vranská přehrada1
194179INTERNATIONAL FINN CUP - 16th Trofeo Menoni
2019-09-27Lago di Garda10
191220Zhasnutý kahan
2019-09-28Turyňský rybník2
192421Hornická regata
bez účasti finn
2019-09-28Žermanice2
194181IDM - Finn
2019-09-29Flensburger - Glücksburg12
191721O pohár pivovaru Kocour
2019-10-05Máchovo jezero3
191413Cena Primátora
2019-10-05Bolevák2
192422Hlučínská regata
2019-10-05Štěrkovna Hlučín2
194190Pohár Slovana
2019-10-12Senec7
191222Pohár 157 let Sokola
2019-10-12Vranská přehrada2
191414Cena Lokomotivy
2019-10-12Bolevák1
192211O kuře na rožni
2019-10-19Chomoutov2
Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.