Finn závody 2014

2014
98 závodů
ctlNázev závoduDatumMísto konáníKoeficient
USA01Rolex Miami OCR 2014
2014-01-26Miami8
144301Semaine Internationale de Cannes
2014-02-10Cannes, FRA7
SPA45. Princess Sophia Trophy
2014-03-29Palma de Mallorca8
141707Pohár NOPROSU
2014-04-05Máchovo jezero3
142401Jarní závod
2014-04-05Štěrkovna Hlučín1
141402O pohár Motokáry Papírna
2014-04-12Bolevák
141708Pohár Haas-Soon
2014-04-12Máchovo jezero4
141602Pohár Roudnice
2014-04-19Máchovo jezero3
142201Jarní závod
2014-04-19Chomoutov3
142103Krajský přebor
2014-04-19Brněnská přehrada2
141710Optimistický Mácháč
2014-04-26Máchovo jezero2
142402Cena Olešné
změna místa
2014-04-26Štěrkovna Hlučín2
144288IDM 2014
2014-05-01Wismar, Německo4
141204Regata Neumann Institut
2014-05-01Vranská přehrada1
143104Finn Europeans 2014
2014-05-02La Rochelle - FRA10
142110Pálavská regata
Fin+Las+Lar-W = ISAF GRADE 50
2014-05-02Nové Mlýny4
141108Cena Orionu
2014-05-03Vranská přehrada1
141205Pohár SOSIOS
2014-05-04Vranská přehrada2
141206Jarní závod
koef. Q-2, přesun z CTL 141202
2014-05-08Turyňský rybník1
141713Příšovický trojúhelník VPOZ
bez účasti závodníků
2014-05-10Písečák
141207Župní přebor
2014-05-10Vranská přehrada2
141901Jarní závod
2014-05-10Seč2
141404O cenu Plzeňské Teplárenské
2014-05-10Bolevák1
141714Mem. Bruno Hámy
2014-05-17Máchovo jezero
141208Pohár YC Kladno
2014-05-17Turyňský rybník3
144297Krišťalový pohár
2014-05-17SENEC,SLOVENSKO3
141715Sdružený krajský přebor KSJ 16+17
2014-05-24Máchovo jezero4
142404Hornický kahan
2014-05-24Žermanice2
141903Memoriál Tomáše Dymáka
2014-05-24Seč2
141504Krajský Přebor
2014-05-24Jesenice2
141209YC Kladno RACE
2014-05-31Jesenice5
142405Velká cena Ostravy
2014-05-31Žermanice2
MWC2014Finn World Masters 2014
2014-06-06Sopoty, POL10
141804Odysseův pohár II.
závod se neodjel - bezvětří
2014-06-07Rozkoš
141609Štít města Litoměřic
2014-06-07Labe-Křešice
142406Bobova regata
2014-06-07Petrův rybník2
142407Mladý vítr
2014-06-14Těrlicko3
141406Cena Ziosu
2014-06-14Bolevák1
141717Finn Masters
2014-06-20Máchovo jezero3
144255Kieler Woche 2014
2014-06-21Kiel7
142203Červnový závod
2014-06-21Chomoutov4
141906O perníkovou chaloupku
2014-06-21Seč2
14121013.Mem. J. Šenkýře
Koef. Fin-3 přesunut na Švestkovou regatu
2014-06-21Orlík - Velký Vír2
141211Přebor středočeského kraje
2014-06-23Orlík - Velký Vír1
141212Přebor ČOS - Dálková plavba
2014-06-25Orlík - Radava3
144012Österreichische Staatsmeisterschaft 2014
2014-06-26Wolfgangsee6
141407Cena Prazdroje
2014-06-28Hracholusky2
143214Finn Silver Cup 2014
2014-07-04Hoorn5
142408Modrá stuha Českého Těšína
2014-07-05Těrlicko4
141408Modrá Stuha Hracholusek
2014-07-05Hracholusky3
144262Offene Brandenburgische Meisterschaft
2014-07-05Schwielochsee3
142409Bermuda CUP
FB-3M přesun ze závodu 14-2407
2014-07-12Slezská Harta3
141907Setkání Finnařů na Seči
VPOZ
2014-07-12Seč1
141410Letní Vánoční regata
změna termínu
2014-07-19Bolevák
1418064 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 27.7.
2014-07-26Rozkoš
141409Modrá Stuha Hnačova
2014-07-26Bolevecký rybník2
142145Finlandia Cup
VPOZ
2014-07-26Jedovnice1
141411Cena Primátora
2014-08-02Bolevák2
141213Prázdniny v půli
2014-08-02Turyňský rybník2
142411Beskydská regata
2014-08-09Žermanice5
141910O štít města Pardubic
2014-08-09Seč3
141412Letní Závod
2014-08-09Bolevák1
141616Cena Duchcova
2014-08-16Oldřichov - Barbora
141413Modrá stuha Boleváku
2014-08-16Bolevák
141618Dálková plavba
2014-08-20Oldřichov - Barbora
142205Veřejný závod
změna termínu
2014-08-23Moravičany
141620Regata Petra Zouhara
2014-08-23Oldřichov - Barbora
141911Modrá vlajka Seče
2014-08-23Seč4
142413Olešná regata
2014-08-23Olešná3
144296ROFI POKAL
2014-08-24Attersee, AUT5
141115MČR
POZOR změna časového plánu !!! viz vypsání
2014-08-28Lipno - Černá v Pošumaví6
144003Mezinárodní mistrovství SR
2014-08-29Domača
141414Konec na Hrachách
2014-08-30Hracholusky2
142414Hornická regata
2014-09-06Žermanice
141724Cena Příšovic
závod se neodjel pro bezvětří
2014-09-06Písečák
143213FINN MASTERS EUROPEAN CUP
2014-09-10Tihany8
1431452014 ISAF Sailing World Championships
2014-09-12Santander12
142208Burčáková regata
závod se neodjel - bezvětří
2014-09-13Chomoutov
141913Opatovický pohár
2014-09-13Seč
141511Švestková regata I.
Fin-3C přesunut ze závodu Mem. J. Šenkýře
2014-09-13Jesenice4
142415FLEXIMONT Cup
2014-09-20Štěrkovna Hlučín1
141726Lighthouse Cup
2014-09-20Máchovo jezero1
141512Švestková Regata II
2014-09-20Jesenice1
142164MČR
pro LT Finn pouze 2 dny 27.-28.9.2014
2014-09-26Nové Mlýny4
141217Zhasnutý kahan
změna termínu, koef. Fin-4K přesun z 141211
2014-09-27Turyňský rybník4
141218Veteránská regata-mem. J. Sosnovce
2014-09-27Vranská přehrada2
141121Modrá stuha Vranské přehrady
2014-09-27Vranská přehrada1
144294International Finn Cup
2014-10-03Lago di Garda (Malcesine), ITA5
141415Konec v Plzni
2014-10-04Bolevák
142416O hlučínský řízek
závod se neodjel bezvětří
2014-10-04Štěrkovna Hlučín
141416Poslední Vítr
závod se neodjel - bezvětří
2014-10-11Bolevák
142170Memoriál Jana Sedláka
přesun koef. RsF-3M a RsT-3M ze závodu 14-2160
2014-10-11Brněnská přehrada
142210O kuře na rožni
závod se neodjel - bezvětří
2014-10-11Chomoutov
141728Baban cup
2014-10-11Máchovo jezero4
141220Pohár 152 let Sokola
2014-10-11Vranská přehrada2
144295Pohár Slovana
2014-10-18SENEC,SLOVENSKO3
141631Zlatá sekyrka
2014-10-18Labe-Roudnice1
142211Konec sezóny
závod se neodjel - bezvětří
2014-10-25Chomoutov
Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.