Žebříček závodníků roku 2003

2003
120 aktivních závodníků
StátZávodníkRok narozeníRegistrační čísloPočet závodůPočet bodů
1CZEMaier Michael19641602-00781589294
2CZEHrubý Michal19732401-00051683611
3CZEBabický Roman19621703-00701671130
4CZEOutrata Jiří19471214-00861864717
5CZEPlecitý Martin19571214-00171647019
6CZECintl Václav19751703-01601945310
7CZELidařík Rudolf19782103-04371540832
8CZERameš Ivan19621701-00861531597
9CZEGebhart Zdeněk19591504-00101330893
10CZEHýža Jiří19752101-0466929034
11CZECintl Václav, st.19441703-00081328270
12CZELejhanec Jiří19651901-0066921957
13CZEFrohlich Denis19821213-00661319755
14CZEFrohlich Pavel19571213-00621618955
15CZETeplý Roman19632101-0531118225
16CZEKmoníček Jiří19531901-00091216815
17CZETeimer Martin19531213-00351116423
18CZEHudec Václav19391203-00331015905
19CZEVýška Tomáš19741406-02491115620
20CZESmetana Zdeněk19621401-0155814724
21CZETomek Jaroslav19552203-01521414684
22CZEGebhart Antonín19361504-00091014493
23CZEŠilhavý Martin19681101-0629813030
24CZESosnovec Josef, ml.19521202-0019912591
25CZEValouch Vlastimil19602203-0151612277
26CZEBláha Martin19731402-02061412000
27CZEKramář Tomáš19711703-0132109263
28CZEDvořák Pavel19771202-006699193
29CZENeumann Jakub19741202-0079108235
30CZEĎásek František19501504-006188230
31CZEČajčík Karel19571901-0235117933
32CZEHloch Tomáš19702203-010257838
33CZEKomárek Zdeněk19531901-034567488
34CZELorenz Alan19731703-0162127424
35CZESosnovec Josef19191202-099937180
36CZEZdražil Jindřich19751901-022467034
37CZEPouska Svatopluk19431406-0167126762
38CZEHavránek Pavel19648888-000286648
39CZEČajčík Jan19882103-077176542
40CZEHavíř Karel19471213-002656478
41CZEPop Tomáš19521901-034846334
42CZEUtíkal Petr19572203-005645986
43CZEHeneš David19812203-013455380
44CZEHrubý Michal19739901-000115359
45CZEKrhounek Petr19741406-026175355
46CZERáža Tomáš19751606-009854849
47CZEBrezík Michal19341406-024794675
48CZEČervenka Jaroslav19521406-025964351
49CZESmutek Jan19841902-015824278
50CZEBroul Stanislav19471705-010174247
51CZELehečka Zdeněk19582203-014754171
52CZEHruška Martin19441202-0039104154
53CZELejhanec Jiří19451901-001324094
54CZEDrvota Jaromír19501213-001864068
55CZEJunek Vladimír19472203-009953884
56CZELandkammer Jan19551203-006133764
57CZEKouřil Miroslav19262203-000743671
58CZERotter Arnošt19402203-007643623
59CZEKonopáč Aleš19491202-000593596
60CZEDvořák Jiří19501202-0072103595
61CZEValouch Vlastimil19332203-006253538
62CZEProcházka Jan19471402-0068113455
63CZEKorbas Josef19482403-000223452
64CZEČervenka Jaroslav19761406-026043388
65CZEBrejcha Zdeněk19411406-026943318
66CZEHeneš Petr19842203-013943052
67CZEKoskuba Ferdinand19411406-010142989
68CZELejhanec Petr19731901-018032642
69CZEKramář Jiří19391703-011472372
70CZEJezowicz Zbigniew19642403-002022248
71CZEStřelba Jan19751406-026652237
72CZEChodora Pavel19551406-024641943
73CZEHavránek Pavel19641901-015841839
74CZESekyra Jiří19421901-020031828
75CZENenadovič Petr19741406-024841799
76CZELehečka Milan19612203-014841661
77CZEHájek Libor19591504-006461624
78CZEHotra Stanislav19481902-007631615
79CZERáža Pavel19651606-012121523
80CZESplitek Miloš19381505-002731522
81CZEHrnčál Tomáš19911901-034251430
82CZEJackel Josef19541213-002921414
83CZESoukal Miloslav19751203-036421331
84CZEGellrich Petr19562402-002911291
85CZEVinkl Daniel19871213-010321256
86CZEHeřmanová Marta19711406-025431245
87CZEBažant Jaroslav19771606-012711156
88CZEHrnčál Milan19891901-034151126
89CZEČajčík Jan19881901-023821098
90CZEOpletal Ladislav19462203-00113884
91CZEBrejcha Jan19441202-00616808
92CZELehečka Ondřej2203-01381792
93CZEKotek Vaclav19701206-01501792
94CZEAntošík Stanislav19412402-00011792
95CZEMetayer Jack19431703-02042772
96CZEHolasová Klára1704-01481703
97CZEBobek Jiří19531201-01131678
98CZEŠtěpánek Pavel19581902-01831672
99CZEHandl Erich19711213-01042654
100CZEHájek Jiří19641206-00862654
101CZEVinkl Petr19651213-01021610
102CZETrnavský Martin19702101-04972580
103CZENavařík Robert19692205-00201559
104CZEChmelař Petr19421901-01741533
105CZEPletánek Miloň2203-00131524
106CZESvoboda Pavel19511213-00862520
107CZEŠmídová Božena19401203-00111416
108CZEKokotek Bogdan19672403-00161404
109CZESmutek Jan19591902-00631404
110CZEKarásek Pavel19791704-01401402
111CZEMaier Jiří19401602-00231360
112CZEHirnšal Jan19731703-01351335
113CZERichtr Lukáš19791704-01301226
114CZEŘehák Jiří Ing19571206-00681202
115CZELehečka Zdeněk19802203-01731202
116CZEMudra Zbyněk19721423-00271101
117CZEVít Jaroslav19561402-00741101
118CZEŠtekl Miroslav19431401-00271101
119CZETrnka Pavel19551406-02551101
120CZEKoťátko Miroslav1704-00821101
Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.