Žebříček závodníků roku 2002

2002
108 aktivních závodníků
StátZávodníkRok narozeníRegistrační čísloPočet závodůPočet bodů
1CZEMaier Michael19641602-007820127355
2CZEHrubý Michal19732401-000519113933
3CZELidařík Rudolf19782103-04372080346
4CZEOutrata Jiří19471214-00861862258
5CZEBabický Roman19621703-00701858493
6CZEPlecitý Martin19571214-00172155520
7CZECintl Václav19751703-01601952861
8CZERameš Ivan19621701-00861636291
9CZEHýža Jiří19752101-04661235566
10CZEFrohlich Pavel19571213-00622134750
11CZEFrohlich Denis19821213-00661829090
12CZEGebhart Zdeněk19591504-00101527095
13CZECintl Václav, st.19441703-00081420374
14CZETomek Jaroslav19552203-01521618927
15CZELorenz Alan19731703-01621818218
16CZEKmoníček Jiří19531901-00091317657
17CZETeimer Martin19531213-00351516251
18CZESosnovec Josef19521202-00191215345
19CZELandkammer Jan19551203-0061714365
20CZEGebhart Antonín19361504-00091112439
21CZEKrhounek Petr19741406-02611512423
22CZERáža Tomáš19751606-0098812347
23CZEVýška Tomáš19741406-0249912295
24CZEUtíkal Petr19572203-0056512186
25CZELejhanec Petr19731901-0180511947
26CZEHudec Václav19391203-0033911806
27CZEValouch Vlastimil19602203-0151610352
28CZEZdražil Jindřich19751901-022479451
29CZEDvořák Pavel19771202-0066139071
30CZEKramář Jiří19391703-0114148749
31CZEKotek Vaclav19701206-015088563
32CZEČervenka Jaroslav19521406-025978391
33CZEBláha Martin19731402-0206117973
34CZENeumann Jakub19741202-0079127533
35CZEČajčík Karel19571901-023597039
36CZEĎásek František19501504-006196849
37CZEŠilhavý Martin19681101-062956567
38CZEKomárek Zdeněk19531901-034556202
39CZEPouska Svatopluk19431406-016795987
40CZELejhanec Jiří19651901-006625810
41CZESvoboda Pavel19511206-013185408
42CZEBrezík Michal19341406-0247105330
43CZEStřelba Jan19751406-0266104752
44CZEPřidal Radim19542201-005224597
45CZELehečka Zdeněk19582203-014754435
46CZEBroul Stanislav19471705-010154368
47CZESmetana Zdeněk19621401-015574257
48CZEHeneš David19812203-013423949
49CZEHavíř Karel19471213-002643856
50CZEHruška Martin19441202-0039103717
51CZETrnavský Martin19702101-049753553
52CZEValouch Vlastimil19332203-006253549
53CZESekyra Jiří19421901-020033538
54CZERotter Arnošt19402203-007633522
55CZEKouřil Miroslav19262203-000733382
56CZEČajčík Jan19881901-023843193
57CZEHavránek Pavel19641901-015832991
58CZESplitek Miloš19381505-002782968
59CZEHloch Tomáš19702203-010232939
60CZEDvořák Jiří19501202-0072122935
61CZEJunek Vladimír19472203-009952873
62CZEČervenka Jaroslav19761406-026032851
63CZEBrejcha Zdeněk19411406-026932782
64CZEHeneš Petr19842203-013952473
65CZEKonopáč Aleš19491202-000572457
66CZEJackel Josef19541213-002942291
67CZESosnovec Josef19191202-099912173
68CZESvoboda Pavel19511213-008651963
69CZEKramář Tomáš19711703-013221907
70CZEChodora Pavel19551406-024641741
71CZEHavránek Pavel19648888-000221719
72CZEVinkl Petr19651213-010231676
73CZESatranský Radek19791901-032461664
74CZEKnorr Jindřich19691606-004441657
75CZEFrohlich Václav19301406-027121618
76CZEProcházka Jan19471402-006861609
77CZELehečka Milan19612203-014841528
78CZESvoboda Petr19851213-008741389
79CZEŠtekl Miroslav19431401-002761237
80CZEHájek Libor19591504-006461158
81CZESoukal Miloslav19751203-036411032
82CZEHotra Stanislav19481902-007611024
83CZERáža Pavel19651606-012131011
84CZEKoskuba David19731406-01762990
85CZEKoskuba Ferdinand19411406-01013988
86CZEVrtek Alois19362203-00904982
87CZEOpletal Ladislav19462203-00113974
88CZEVinkl Daniel19871213-01033913
89CZEDrvota Jaromír19501213-00182905
90CZEHeřmanová Marta19711406-02543891
91CZEMoučka Vítězslav19622001-00462808
92CZEČajčík Jan19882103-07712807
93CZEHolasová Klára1704-01481800
94CZERandak Jiri19811902-01521792
95CZEMudra Martin19761401-02242758
96CZEBrejcha Jan19441202-00615707
97CZELejhanec David19711901-01341587
98CZEOtisk Jiri19531206-02582530
99CZEPech Jaroslav19461213-00212516
100CZESuchý Miloslav1704-00141499
101CZERichtr Lukáš19791704-01301323
102CZEŠpedl Miroslav19671410-00321294
103CZECechura Jiri19731401-02501226
104CZEFormánek Tomáš19552401-00031202
105CZEMakrlík Dušan19671410-00471202
106CZESuchl Jan19531704-01721198
107CZEMetayer Jack19431703-02041133
108CZETomek Rudolf1704-01451101
Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.