Žebříček závodníků roku 2015

2015
109 aktivních závodníků
StátZávodníkRok narozeníRegistrační čísloPočet závodůPočet bodů
1CZELidařík Rudolf19782103-043716127808
2CZETeplý Ondřej19952101-05837114748
3CZEPlecitý Martin19571214-00171169754
4CZEOutrata Jiří19471214-00861366685
5CZEHyrš Ladislav19702408-00021463414
6CZEMaier Michael19641602-0078760827
7CZERameš Ivan19621703-02291258209
8CZESkalický Vladimír19601219-00061358037
9CZEJochovič Josef19621203-01701157591
10CZECintl Václav19751703-0160853750
11CZEHýža Jiří19752101-0466848562
12CZEŠčerba Kamil19692405-00991639347
13CZEVinkl Petr19651213-01021636631
14CZEŠilhavý Jiří19761213-01701633425
15CZEKramář Petr19631703-00721232706
16CZEŠčerba Patrik19932405-01181429654
17CZEČajčík Jan19882103-0771626001
18CZEBabický Josef19751703-0161924740
19CZEVít Radek19701213-0172720514
20CZETrnavský Martin19702101-0497717308
21CZEVýška Tomáš19741406-02491016507
22CZEKmoníček Jiří19531901-0009615950
23CZEValouch Vlastimil19602203-01511415195
24CZERešl Pavel19641606-02221914854
25CZEMakrlík Dušan19671410-00471514770
26CZEPodhorec Štefan, ml.19831213-0110614235
27CZEČervenka Matouš19742203-01121314073
28CZESosnovec Josef, ml.19521202-00191013937
29CZEŠilhavý Jaromír19641213-0164912887
30CZEPtáčník Milan19741702-01741212457
31CZEBláha Martin19731402-02061112170
32CZEHýža Petr19732101-0435211438
33CZEValouch Libor19882203-01581311370
34CZEUtíkal Petr19572203-0056411035
35CZEDvořák Pavel19771202-00661010711
36CZEDragoun Dominik19971402-035379635
37CZEDvořák Jiří19501202-0072129297
38CZENěmec Milan19622403-0033138616
39CZERáža Tomáš19751606-009838389
40CZEĎásek František19501504-006178321
41CZEDeutscher Patrik19911602-013338242
42CZEJozíf Martin19661901-013637878
43CZEKraus Jan19661213-018577389
44CZEDragoun Ivan19661402-035296785
45CZESmutek Jan19841902-015826513
46CZEFetterle Jiří19791703-023045932
47CZEZbořil Vladimír19711702-0184105545
48CZERučka Tomáš19851213-014165544
49CZEBílek Vladimír19732405-009395261
50CZEProkopec Petr19581901-038035168
51CZEAudy Petr19632101-059944915
52CZEChomát Martin19711401-018054682
53CZECintl Václav, st.19441703-000834365
54CZEPouska Svatopluk19431406-0167104206
55CZEZdražil Josef19781902-013434042
56CZEMareš Miloš19681213-018063715
57CZEBrezík Michal19341406-024773606
58CZENeumann Jakub19741202-007973405
59CZEKorych Pavel19881213-012142638
60CZESatranský Radek19791901-032432575
61CZEPospíšil Martin19642101-037512548
62CZEDymák Petr19711902-003332498
63CZEHájek Libor19591504-006442343
64CZEVinkl Daniel19871213-010312312
65CZEMareš Miroslav20011901-044122230
66CZEValenová Klára19782203-024162205
67CZEKramář Tomáš19711703-013212109
68CZEDymáková Tereza19921902-018711996
69CZEKantorík Ivan19452408-000121973
70CZESláma Ivo19652101-034211935
71CZEHrnčál Tomáš19911901-034211892
72CZEKoskuba David19731406-017631873
73CZEHloch Tomáš19702203-010231862
74CZEDrvota Jaromír19501213-001831569
75CZEČajčík Karel19571901-023531477
76CZEMušálek Pavel19622421-000331335
77CZEHrnčál Milan19891901-034121328
78CZEBartoň Milan19651901-043421319
79CZESedláček Petr19882201-002421263
80CZENuc Jindřich19591402-036231244
81CZEDlabač Libor19718888-002811226
82CZEJelínek Tomáš19731213-013521132
83CZEBroul Stanislav19471705-010111108
84CZEHeneš David19812203-013421077
85CZEŠpedl Miroslav19671410-00322899
86CZEŽáček Jiří19962404-04541860
87CZENovák Jaroslav19811701-02721841
88CZEPodhorec Štefan19601213-01094808
89CZEKrob Michal19751213-01831782
90CZEProcházka Jan19471402-00685761
91CZEMudra Zbyněk19721401-01432641
92CZENuc Mario19981402-03611624
93CZEDiviš Karel19491701-00681578
94CZEZapadlo Aleš19992203-02461504
95CZELehečka Zdeněk19582203-01472496
96CZEKomárek Zdeněk19531901-03451494
97CZEDragoun Vítek20001402-03642491
98CZEStejskal Tomáš19692115-00491350
99CZEChodora Pavel19551406-02461336
100CZELindová Karolina19761213-00452303
101CZEŠiroký Vladimír19559934-00011303
102CZEMasopust Jaroslav19501701-00851277
103CZEKršňák Martin19741606-02631202
104CZEŽákovčík Vladimír19672408-00041202
105CZEHeřman Jan19941406-02731188
106CZEHandl Erich19711213-01041159
107CZEKubík Michal19662104-00731159
108CZEAtanasčev Lubomír19668888-00011101
109CZERichtr Zdeněk19531701-02571101
Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.